Macierzyństwo Produkty dla mam

Apteczka i inne niezbędniki młodej mamy

W styczniu spontanicznie pokazałam Wam na Facebooku, co zamówiłam ze sklepu. Miałam napisać recenzje od razu, ale życie życiem. W lutym byłam chora i to bardzo, bardzo długo. Później przeziębienia przeplatały się z okresem zdrowia.

Dziś, gdy jestem przed urlopem, tryskam energią. Pomyślałam, że post z recenzją dłużej nie może czekać! Ponieważ część z rzeczy, o których zaraz wspomnę zabieramy na wakacje.

Z tego zamówienia mam swoich ulubieńców:

Apteczkę pierwszej pomocy z wyposażeniem! Myślę, że to jest hit dla każdej mamy. Nie chciałam kompletować apteczki od zera. Prezentowany produkt ma wszystko oprócz leków. Wiadomo, jeśli się coś z użyje, to trzeba uzupełnić braki 🙂
Przed wyjazdem warto pamiętać, żeby wziąć dodatkowo leki przeciwbólowe/przeciwgorączkowe, probiotyk i żel na uśmierzenie bólu podczas ząbkowania.

Wracając do apteczki, znajdziecie tutaj wszystko. Była też para bezbarwnych rękawiczek jednorazowych, ale już zużyłam. Zastąpiła je nową parą.

Apteczka pierwszej pomocy – Zdjęcie obrobiłam w VSCO

 

Owieczka Skip Hop

Od dawna marzył mi się projektor z gwiazdkami do pokoju córy, a gdy przychodziło, co do czego zawsze schodził na ostatni punkt naszej listy.

Stał się priorytetem, gdy moja córa zaczęła płakać wchodząc do ciemnego pokoju. Zaczęłam się zastanawiać, co było przyczyną. Coś ewidentnej musiało ja przestraszyć, że nagle zaczęła bać się ciemności. Pomyślałam, że musimy wprowadzić do naszej wieczornej rutyny nowy element. Przypomniało mi się o projektorze. Chciałam, żeby to była wielofunkcyjna rzecz.

Wybrałam projektor owieczkę Skip Hop, która jest miękka jak przytulanka i ma plastikowy brzuszek. Moja córa, gdy ją zobaczyła była zachwycona. Na brzuszku owieczki znajduje się przycisk, po jego naciśnięciu uruchamia się projektor i zaczynają świecić gwiazdki. Widok fruwających gwiazd po ścianie jest uroczy i uspakający. Można też włączyć opcje, że oprócz projektora gra muzyka, jest kilka melodii.

Kocyk Jollein

Jestem zachwycona tym kocykiem. Na metce jest informacja, że można prać go w 60 stopniach!!!! Prany był wielokrotnie i kolor jest taki sam. Kształt kocyka również. Gorąco Wam polecam! My z córą mieścimy się pod nim idealnie. A i Coco (nasz labrador) lubi spędzać z nim czas 😉

Duży rozmiar

Mniejszy rozmiar

Inne kolory

Kocyk Jollein, Owieczka Skip Hop i labradorka Coco

Blokada

Zamówiliśmy jedną blokadę. Nasze dziecko otwiera szafki. Kiedy chce, bawi się garnkami. Wkłada i przekłada rzeczy. Ogólnie niektóre szuflady zaczęły żyć własnym życiem.

Miałam tylko dyskomfort z jedna szafą i chciałam ją zablokować.

Tutaj uwaga jak będziecie zakładać blokadę dokładnie przeanalizujcie mechanizm.
Ja źle złączyła końcówki i nie skorzystałam z zakupu.
Natomiast gorąco Wam polecam ten system plus uważne czytanie instrukcji.

Organizer do samochodu!!!

Ile od Was dostałam wiadomości. To był wybór mocno kontrowersyjny. Jedne były zachwycone inne przerażone

Natomiast są rzeczy, które uważam, że warto schować. Ma sporo kieszonek i obrazek, który spodobał się mojej córce. Można pewne drobiazgi schować, które chce się mieć pod ręka.

Moje hity z tego zamówienia to owieczka Skip Hop, kocyk Jollein i apteczka z wyposażeniem!!!

Organizer Samochodowy

 

Organizer Samochodowy

 

Organizer Samochodowy – prezentacja

 

Organizer Samochodowy -3 Sprouts

 

Organizer Samochodowy – zapięcie na górze

 

Organizer Samochodowy – zapięcie na dole

 

A i jeśli jeszcze nie macie, to w wakacje bardzo przyda Wam się lusterko samochodowe.

Gorąco Wam polecam. Kocyk przyda się na chłodniejsze wieczory, owieczka do usypiania, a apteczka na wakacje.

Na zakończenie zapraszam Was do sklepu BabyMama.pl otrzymacie rabat: 5% na hasło: zapytajpolozna

Któreś rzeczy i Wam się sprawdziły, a może się teraz na nie skusiłyście?

Napiszcie w komentarzu 🙂

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.