Znalezione

Co powiedziałby mamy zanim pojawiłyby się na świat dzieci

Otóż znalazłam na jednym z blogów (http://kissgotmethis.blogspot.com) filmik, w którym zostało zadane pytanie mamom, „co by powiedziały sobie gdyby mogły cofnąć czas do momentu zanim pojawi się ich pierwsze dziecko?”. Nagranie zawiera odpowiedzi kilkunastu mam 🙂

Kobiety powiedziałby sobie między innymi:
1) Bądź odważna (Be brave)
2) Jesteś ekspertem (You are the expert)
3) Google nie ma dzieci (Google doesn’t have children)

Żeby obejrzeć film, kliknij tutaj.

A Ty co byś powiedziała sobie gdybyś mogła cofnąć czas?

Wybrane dla Ciebie

2 komentarze

 • Reply
  Julita
  15-11-2010 at 22:42

  Nawet ostatnio zastanawialam sie jak to bylo nie miec dzieci. I naprawde nie pamietam. Starszy synek ma dwa latka, mlodszy 5 miesiecy. Tak pochloneli cale moje zycie, ze nie jestem nawet w stanie przypomniec sobie jak to bylo jak jeszcze ich nie bylo:) Zycie zmienia sie strasznie. Co innego jest dla mnie wazne, inaczej postepuje, o czym innym mysle, czym innym sie w zyciu kieruje. A wszystko to ma jeden cel, aby moje dzieci byly szczesliwe i zeby cieszyly sie zyciem, ktore ja moglam im dac:)

 • Reply
  Rymomika
  29-03-2011 at 00:02

  Moje życie też kręci się wokół dzieci. Opisuję różne ciekawe momenty z naszego życia i jestem z tego bardzo zadowolona, bo gdyby nie to, wiele by umknęło w natłoku codziennych wydarzeń. Miło jest potem zajrzeć do zapisków i czasem się pośmiać, czasem zadumać. Niedawno zaczęłam przepisywać co śmieszniejsze zapiski do nowoutworzonego bloga, do którego zapraszam:
  http://o-dzieciach-z-humorem.blogspot.com/

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.