Rozmowy

Jak rozwinąć firmę w 5 lat? – rozmowa z przedsiębiorczą mamą Katarzyną Kamińską-Bednorz twórczynią marki Poofi

Dzisiaj mam przyjemność rozmawiać z przedsiębiorczą mamą, której firma ma już ponad 5 lat! Dlaczego zachwycam się tym ile lat na rynku jest marka Poofi? Ponieważ statystycznie firmy upadają w pierwszych latach działalności. Zaś marka Poofi ma się świetnie i wciąż się rozwija. Zaprosiłam do rozmowy Kasię twórczynię firmy, żeby Was zainspirować do odkrywania i poszukiwania własnych pasji. Czasami wręcz drastycznej zmiany profesji 😉 Wszystko po to byście realizowały to co w Waszej duszy gra.

Rozmowa z przedsiębiorczą mamą, która otworzyła firmę w branży dziecięcej

Położna Kasia: Przyznam szczerze, że zaskoczyło mnie Twoje wykształcenie. Skończyłaś wydział Lotnictwa i Obrony Powietrznej (WLiOP) z tytułem magistra. Skąd takie zainteresowanie?
Katarzyną Kamińska-Bednorz: Samoloty i ogólnie przestrzeń powietrzna zaczęły mnie fascynować na etapie poznawania historii lotnictwa, przypadkiem podczas jednej z lekcji historii. Później doszła do tego miłość do srebrnego munduru a dalej sprawy potoczyły się już naturalnie.
Patrząc jednak na moje dzisiejsze zajęcie żałuję trochę, że nie pomyślałam o wzornictwie przemysłowym, choć nie wykluczone, że podejmę kolejne wyzwanie.

Czy pracowałaś w trakcie bądź po studiach w branży związanej ze swoim wykształceniem?
Przez cały okres studiów i kolejne dwa lata po ich zakończeniu, czyli 7 lat.

Jak to się stało, że kobieta wykształcona w lotnictwie wybrała otwarcie własnej firmy produkującej rzeczy z materiału?
Myślę, że w życiu wielu osób pracujących w dużych firmach następuje moment przewartościowania. W mojej dotychczasowej pracy poznawałam wielu przedsiębiorców, ich historie były dla mnie motywacją.
Zawsze, oczami wyobraźni widziałam siebie jako niezależną zawodowo.

Czym zajmowałaś się zanim postawiłaś na swój biznes?
Logistyką lotniczą.

Z archiwum Kasi

Z archiwum Kasi

Pracowałaś na początku na etacie. Oznacza, to gwarancję comiesięcznej wypłaty. Łatwo było z tego zrezygnować?
Miałam obawy. Koszty prowadzenia działalności już na samym początku są duże, a przychody niewielkie, o zysku nie ma nawet mowy 🙂 Szukając informacji o zakładaniu firmy natknęłam się na Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. To rodzaj ochrony prawno-podatkowej, która z jednej strony daje mi możiwość działania jako przedsiębiorca a z drugiej znacznie ogranicza koszty prowadzenia firmy, zwalniając m.in z płacenia składek ZUS. Udało się też pozyskać dotacje z UE.

Jak dobrze rozumiem skorzystałaś z oferty Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości?
Tak, współprcowaliśmy przez dwa lata.

W jaki sposób planowałaś biznes? Mam namyśli czy stworzyłaś koncept, biznes plan?
Najpierw był pomysł na produkt, potem obserwacja rynku. Po wstępnej analizie wiedziałam, że chcę być częścią branży dziecięcej. Pomysł na Poofi, to jak będą wyglądać produkty i jaka będzie komunikacja marki czułam i widziałam od samego początku.

Kto był dla Pani wsparciem na początku tworzenia firmy?
Wiele kwestii omawiałam wspólnie z mężem i z przyjaciółką, mamą dwójki maleńkich wtedy dzieci.

Co Ciebie przekonało, że pomysł z firmą to strzał w dziesiątkę?
Nigdy nie miałam pewności że to będzie strzał w dziesiątkę 🙂 Prawda jest taka, że w momencie sprzedaży pierwszej poduszki do karmienia uwierzyłam, że to ma szanse istnieć. Pamiętam ten moment – rano kontaktowała się ze mną właścicielka jednego z większych sklepów internetowych i poinformowała mnie, że właśnie opublikowała naszą ofertę i że możemy o tym napisać na Facebook’u. Za 10 min zadzwoniła ponownie, informując, że właśnie sprzedała się pierwsza poduszka 🙂 Na wspomnienie tej chwili zawsze się uśmiecham.

Skąd nazwa Poofi?
Pierwszym produktem firmy miała być specjalistyczna pufa – stąd nazwa: poofi.
Logo i strona powstały dużo szybciej niż sam produkt, który jednak, jak się okazało w czasie konstrukcji prototypu, jest bardzo kapitałochłonny i dalsze jego rozwijanie nie miało sensu.
Nazwa została, bo jej fonetyczny charakter był nadal aktualny: poofi- coś miękkiego, delikatnego. Takie były i są nadal nasze produkty.

Dzisiaj jesteś właścicielką marki Poofi – produkującej akcesoria dla przyszłych mam, dzieci i ich rodziców. Proszę zdradź nam jak to się stało.
Myślę, że ogromne zaangażowanie na każdym etapie, stałe rozwijanie ofery i sieci dystrybucji. Pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

Wiele przedsiębiorczych kobiet w rozmowach ze mną mówiło, że zaczynały od własnych oszczędności. Mówisz o pozyskiwaniu nowych źródeł finansowania firmy, co pod tym się kryje?
Chodzi o dotacje. Oszczędności również zostały zaangażowane w start.

Przeczytałam, w którymś z wywiadów że pierwszym produktem była poduszka do karmienia piersią. Czego brakowało tym, które były na rynku?
Moim zdaniem nie każda poduszka do karmienia została zaprojektowana do karmienia właśnie.
Ja i moja córka to jeden z tych trudnych duetów, które bez gadżetów laktacyjnych zjechałby z mleczej drogi. W takich właśnie przypadkach jak mój przydaje się nasza poduszka. Duża, wygodna, stabilna i naprawdę pomocna.

Z archiwum Kasi

Z archiwum Kasi

W którym momencie macierzyństwa zakiełkował pomysł by z jednej poduszki zrobić firmę?
Prace projektowe nad pufą trwały. Na każdym kroku pojawiały się nowe problemy. Ja tymczasem karmiłam na swojej poduszce… Aż któregoś razu zastanowiłam się dlaczego nie zacząć od czegoś co już mamy, co jest sprawdzone i wiemy że działa? Rynek wydawał się być gotowy na naszą poduszkę.
Zaczęłam mini produkcję poduszek, udostępniłam je specjalistom do zaopiniowania.
Opinie były naprawdę bardzo pozytywne. Nabrałam pewności i przystąpiłam do dzieła.

Które produkty były kolejne?
Kolejny był kocyk minky.

Od zawsze miałaś wizję, że chcesz założyć swoją firmę?
Wizja prowadzenia własnej firmy kiełkowała w mojej głowie od czasu kiedy zaczęłam doradzać swoim klientom rozwiązania biznesowe. Słuchałam ich problemów, późnej udawało nam się wypracowywać rozwiązania. Obie strony czerpały z tego korzyści, ja dodatkowo inspirację.

Gdybyś mogła dać sobie kilka rad na początku tworzenia firmy, to jakby brzmiały?
– Korzystać z zewnętrznego finansowania i innych form wspierania przedsiębiorczości.
– Samodyscyplina, szczególnie ważna na początku.
– Planowanie (mnie bardzo pomaga rozrysowywanie pracy na osi czasu).
– Pilnowanie swoich spraw, jeśli zlecasz- pilnuj tego, bo Tobie zależy na tym najbardziej.
– Nie zwlekaj z realizacją planów.
– Pracuj nad swoimi nawykami, inwestuj w siebie (coachingi działają cuda).

Wspomniałaś o coachingu, korzystasz z tej metody rozwijania siebie?
Coaching to nic innego jak sposób na bardziej efektywne życie – w szerokim znaczeniu.
Kiedyś poznałam niezwykła osobę- byłą nią moją sąsiadka, która podobnie jak ja, wyprowadziła się z dużego miasta, żeby móc się rozwijać. Tryskała entuzjazmem i dobrą energią. Była ( i jest nadal) coachem. To był mój osobisty trener, inspiracja i dostawca dobrej energii 🙂

Kto Ciebie inspirował do działania?
Własne dzieci i …klienci.

Skąd czerpałaś wiedzę o tworzeniu firmy?
z rozmów z przedsiębiorcami i z księgową, z własnego bolesnego doświadczenia 🙂
Podstawy ekonomii pozanałam na studiach oraz na kursach dla przedsiębiorców, później wiedza uzupełniała się naturalnie.

Firma Poofi ma 5 lat. Oznacza to, że możesz mniej nad nią pracować?
Mniej? 🙂 Można powiedzieć, ze praca u nas zaczyna się na nowo. Marka dojrzała w mojej głowie, coraz więcej od niej oczekuję. Stąd te wszystkie widoczne ostatnio zmiany.

Co zaobserwowałaś przez te 5 lat?
5 lat to naprawdę szmat czasu! Rynek dziecięcy bardzo się w tym czasie zmienił.
Przede wszystkim pojawiły się media społecznościowe. Zmienił się trend w designie, sposób prezentacji produktów, zmieniły się też oczekiwania klientów, co bardzo podnosi poziom projektowania i konkurencji. Rynek stał się bardzo wymagający i ciekawy.

Mówimy o sukcesie jaki odniosło Poofi jesteście na Polskim rynku już od 5 lat. Gdyby Pani miała prześledzić ten czas, to zdarzyły się w nim kryzysy? Jakie były?
Przede wszystkim dla mnie ogromnym wyzwaniem było przebranżowienie. Produkcja była czymś zupełnie nowym. Zdobywanie nowego doświadczenia bywało bolesne i kosztowne. Chcąc dalej tworzyć musieliśmy podjąć decyzję o wyprowadzce z Warszawy. Teraz już wiem, że to była dobra decyzja.
Jednym z większych wyzwań było także szukanie rzetelnych podwykonwaców.

Jeśli mogę zapytać, to dlaczego tak ważna była zmiana zamieszkania dla dalszego rozwoju firmy?
Warszawa okazała się być trudna jeśli chodzi o dobór lokalnych podwykonawców ( chodzi o szwalnie) Nie chciałam współpracować na odległość ponieważ ogrom czasu spędzałam na przygotowaniem projektów i szyciem prototypów. Dużo łatwiej było wyjechać do mniejszego miasta i tam uruchomić własną szwalnie. Początkowo była to jedna krawcowa 🙂

Własna szwalnia brzmi świetnie, gratuluje 🙂 Poofi istnieje 5 lat, macie już powracających klientów?
Mamy. Pozdrawiamy!

Z archiwum Kasi

Z archiwum Kasi

Co Ciebie zaskoczyło w prowadzeniu firmy?
Kiedy masz własną firmę okazuje się że potrafisz robić rzeczy o których wcześniej nie wiedziałaś, że istnieją. Zyskałam wiele nowych specjalizacji 🙂

Widząc znaną osobę z produktem marki Poofi. Co wtedy czujesz?
Początkowo niedowierzanie, teraz już mi trochę przeszło 😉

Gdybyś miała wybrać z oferty 3 produkty, które mogłaby zabrać na bezludną wyspę to co to by było i dlaczego?
W tym roku wakacje spędziliśmy na Robinsonadzie -można powiedzieć, że była to taka, mała bezludna wyspa 🙂 Najbardziej przydały mi się:
– chusta pocket: jest to produkt dość młody w naszej ofercie
Na bezludnej wyspie to absolutny niezbędnik. Uwalnia obie ręce więc można swobodnie ciosać gałęzie na szałas.. Chusta jest tak wytrzymała, że z powodzeniem można też z niej zrobić hamak.
– otulasz muślinowy 120×120. Na wyspie sprawdzał się jako kocyk, ręcznik i pareo.
– kocyk tkany. Moim zdaniem must have zawsze i wszędzie. Na bezludnej wyspie też.

Co powiedziałabyś mamie, która ma pomysł na biznes bądź pasję a boi się zaryzykować?
Z reguły jeśli ktoś ma dobrze przemyślany pomysł na biznes to nie trzeba go zachęcać do podjęcia tego ryzyka 🙂 Jeśli jednak miałabym to zrobić to starałabym się wskazać słabe (moim zdaniem) punkty planu i pomóc je rozwiać – w planowaniu firmy za mało uwagi przykłada się na myślenie o możliwościach niepowodzenia, ciężko jest je przewidzieć, szczególnie jeśli robi się to po raz pierwszy.

Gdy zakładając firmę miałaś wizję jak ona będzie wyglądać w przyszłości?
Wiedziałam, ze chce stworzyć markę. Najpierw myślałam o najbliższej przyszłości czyli jak chce, aby Poofi było odbierane i pozycjonowane. Później doszły kolejne wizje – jak ma wyglądać organizacja produkcji. Teraz skupiamy się na tym, aby uszyć duży żagiel, i złapać w niego światowy wiatr 🙂

Z archiwum Kasi

Z archiwum Kasi

Czy mogłabyś polecić inspirującą lekturę dla kobiety, która chciałaby by założyć firmę, zainspirować się?
Myślę, że nic tak nie inspiruje do działania jak wewnętrzna motywacja, pozytywne myślenie i dużo energii 🙂
Na początek mogę polecić ”Obudź w sobie olbrzyma” Antoniego Robbinsa, a na przypływ nowej energii godzinę na siłowni albo bieganie.

Z których produktów jesteś najbardziej dumna?
Z poduszki do karmienia i z chusty pocket

Poofi zdobyło liczne nagrody, która jest dla Pani najważniejsza?
Mamy na swoim koncie nagrodę przyznaną przez Komitet Ochrony Praw dziecka: Świat przyjazny dziecku. Bardzo się z niej cieszę.

Przed czym chciałabyś przestrzec początkującego przedsiębiorcę?
Przed optymistycznymi założeniami rachunkowymi.
Planując kosztorys przedsięwzięcia nie należy tego przewidywać na optymistycznych założeniach.
Warto kierować sie zasadą:
koszty planowane = 2 x koszty rzeczywiste.
Czas planowany = 2x czas rzeczywisty
Wszysto się z reguły opóźnia i kosztuje dużo więcej niż zakładamy.

Kasia rozpoczynająca biznes jest dziś tą samą Kasią. Czy zmieniłaś się przez te 5 lat?
Zmienił się mój plan dnia, jestem bardziej odpowiedzalna i poukładana. Wcześniej mówiono o mnie „człowiek chaos” 😉

Na koniec proszę zdradzić nam gdzie można zakupić produkty Poofi?
Produkty Poofi dostępne są w najlepszych sklepach internetowych i stacjonarnych oraz na naszej stronie: www.poofi.pl

Dziękuję za rozmowę Kasiu i życzę powodzenia 🙂

Z archiwum Kasi

Z archiwum Kasi

KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:
Wybierz rzecz z oferty Poofi, w komentarzu do tego wpisu podaj link i napisz dlaczego to właśnie Ty powinnaś ją wygrać. (Maksymalnie w 5 zdaniach)

Nagroda:
Wybrana rzecz z oferty Poofi i wymieniona w poście konkursowym.

W konkursie biorą udział komentarze zamieszczone między 31.08.2016 a 07.09.2016. Wybierzemy 3 zwycięzców, którzy zostaną ogłoszeni 14.09.2016. Nagrodą jest produkt Poofi wymieniony w poście konkursowym.

Wyniki

Przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu wyników. Trudno było nam wybrać zwycięzców. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Bardzo podobały nam się wymienione powody dla których powinniście wygrać rzeczy marki Poofi.

Zwycięzcami są:
justusica, Chica Mala, za kreatywność moniaaa777 🙂

Gratulujemy!

Jak dodać komentarz konkursowy?
Zaloguj się wybierając logo wybranej platformy społecznościowej bądź rejestrując się na Disqus. Jeśli masz tam konto wystarczy, że się zalogujesz. 🙂

Zapraszam też na profil Poofi na:
Facebooku
Instagramie

Dla czytelniczek od marki Poofi mam niespodziankę rabat 15% na zakupy. Ważny jest od piątku 02.09.2016 do niedzieli 04.09.2016. W trakcie składania zamówienia należy wpisać: #weekendpoofi

P.S. Mam nadzieję, że wywiad Ci się podoba 🙂 Jeśli jesteś przedsiębiorczą mamą, to napisz 🙂 Być może kolejny wywiad będzie właśnie z Tobą! Ten cykl jest by Was inspirować 😉 Skutkiem ubocznym jest to, że sama ładuje akumulatory mogąc rozmawiać z tak wspaniałymi cudownymi kobietami i mamami 🙂 Dziękuję!

P.S. 2.: Poduszka Poofi dla przyszłych mam towarzyszyła mi całą ciążę, była ze mną wszędzie 🙂 Po prostu uwielbiałam ją. 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś mi posłuży 😉

Wybrane dla Ciebie

55 komentarzy

 • Reply
  Niki
  31-08-2016 at 06:15

  Totalnie zakochałam się w tej oto poduszce do karmienia 🙂
  https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=3
  A dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać? Bo o tym, że zostanę mamą dowiedziałam się kilka dni temu i jeszcze to do mnie w pełni nie dociera, a ta poduszka byłaby pierwszą rzeczą w naszym domu zwiastujacą nowego członka rodziny 🙂

 • Reply
  Kinga
  31-08-2016 at 06:44

  Czy rabat 15% obowiązuje tylko na stronie Poofi, czy w sklepach też?

 • Reply
  Anna Rogalska-Bućko
  31-08-2016 at 06:49

  Gdybym wiedziała, że firma aż tak się rozwinęła, to nie męczyłabym się cała ciążę obkladajac się poduszkami tylko zamówiłabym ciążowa 😉
  Ale teraz już wiem i obiecuje sobie nadrobić to kolejnym razem :p
  W związku z tym, że kolejny członek rodziny pojawi się lada moment (termin na 18.09 ale sygnały juz od dobrego tygodnia sugerują, że może pojawić się szybciej) myślę że fantastyczna sprawa byłaby poduszka do karmienia 🙂 Uwielbiam wykorzystanie szarej dresówki, a widzę, że Poofi takie poduchy ma 🙂
  W końcu kp jest podstawą, prawda ? 🙂
  Kasiu podziwiam twój zapał. Sama od dłuższego czasu myślę o swojej działalności. Jestem dietetyki.i bardzo chciałabym pracować z rodzicami małymi dziećmi, ale brak mi pewności siebie, ale też przerażają mnie koszta związane z firmą.

 • Reply
  Monika
  31-08-2016 at 07:19

  Wraz z drugorodnym jesteśmy na etapie przenoszenia go z kołyski do łóżeczka. Takie prześcieradełko https://poofi.pl/sklep/prześcieradło-muślinowe/ idealnie wkomponuje się w naszą łóżeczkową wyprawkę. 😉

  P.s. mam w głowie już pomysł na moja firmę, tylko liczenie i tworzenie biznesplanu idzie mi powoli… trzymajcie kciuki!

 • Reply
  Paulina
  31-08-2016 at 07:31

  Z racji, że będę utrzymywać siebie i moją córcię z mojej niewielkiej pensji chciałabym wygrać taką chustę, bo wiem że sama sobie na takie cudo pozwolić nie będę mogła 🙂 https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=2 Może chociaż raz coś uda mi się wygrać 🙂

 • Reply
  Ula Staniszewska
  31-08-2016 at 08:13

  Odkąd na świecie są moje bliźniaki (już 1,5 miesiąca) myślę o tym, aby nosić je w chustach. Tak więc gdybym mogła wybrać jedną rzecz w prezencie od Poofi, byłaby to chusta pocket (z pomaranczowa kieszonką! 🙂 https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=3 Dzięki chuście moglibyśmy zawrzeć „kompromis” – dziecko szczęśliwe, bo wtulone w mamę, a mama zadowolona, bo może w tym czasie chociażby rozwiesic pranie czy pogłaskać kota. A po dokupieniu drugiej chusty (np. z kieszonka mietową) zabieramy drugiego bliźniaka i tatę i lecimy na spacer bez targania naszego ogromnego wózka!

 • Reply
  Kasia Trzaska
  31-08-2016 at 08:15

  Pierwszą rzeczą z kategorii gadżetów dla mam jaką zakupiłam, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży była poduszka do spania. Z natury jestem osobą praktyczną i lubię rozwiązania ładne, funkcjonalne i doskonałe jakościowo, dlatego w moim domu zagościła poduszka Poofi. Pierwszą rzeczą kupioną dla mojego maluszka był z kolei kocyk Poofi z kolekcji Friends. Teraz kiedy synek jest już z nami przyszła kolej na bliskość i wspólne doświadczanie otaczającego świata – podróże w chuście. Właśnie dlatego bardzo chcielibyśmy, aby w tych doświadczeniach również towarzyszyło nam Poofi i rewelacyjna chusta: https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=3

 • Reply
  Maggie
  31-08-2016 at 08:31

  Jeśli o mnie chodzi to ja ślicznie poproszę o poduszkę ciążową 🙂 Podczas pierwszej ciąży był to niekwestionowany hit ze wszystkich gadżetów, wiec kolejnej ciąży absolutnie sobie nie wyobrażam bez waszej ślicznej poduszki! 🙂 Co prawda jesteśmy dopiero na etapie starania, ale mam nadzieję że już niedługo będzie potrzebna! Tym bardziej ze ‚stara’ jest tak zużyta i zmaltretowana przeze mnie i córkę ze potrzebna już nowa. Poza tym wygląda cudnie, must have 🙂 Pozdrawiam wszystkie mamy, zwłaszcza te pracujące – ja co prawda plany własnego biznesu jeszcze odkładam bo strasznie lubię moją etatową pracę, ale na etacie czy na swoim – pracująca mama to wielki szacun!

 • Reply
  Karolina
  31-08-2016 at 08:35

  Mamy z córą taki wieczorny rytuał pielęgnujący bliskość. Zasypia po karmieniu przytulona do mojej piersi, jednocześnie wolną rączką zawsze szuka czegoś miękkiego i przytulnego w pobliżu. Najczęściej jest to flanelowa pieluszka, którą przytula do drugiego policzka i dopiero wtedy zasypia. Taki miękki kocyk z pewnością zadowoliłby jej potrzebę przytulania https://poofi.pl/sklep/kocyk-bawełniany/?v=1

 • Reply
  Patrycja
  31-08-2016 at 08:39

  Witam.
  Po raz drugi zostanę szczęśliwą mamą :). Wiem, co z pewnościa by mi ułatwiło opiekę nad moją dwójką maluszków. Jest to wspaniała chusta https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=4, gdybym wiedziała o jej istnieju kiedy byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem z pewnościa bym ja kupiła. Mieszkam na drugim piętrze bez windy, więc chusta niezmiernie ułatwiła by mi poruszanie się po schodach z dwójką dzieci. Nie musiałabym taszczyć po schodach cięzkiego nosidełka + rowerka lub hulajnogi dla starszego dziecka. Miałabym zawsze przynajmniej jedną rękę wolną dla rączki mojej córeczki. Po zatym takie zwyczajne rzeczy jak robienie zakupów czy przebywanie na placu zabaw z dwójką dzieci byłoby o wiele prostrze i przyjemniejsze. Przez 5 dni w tygodniu opieka nad nimi i obowiązki domowe będą spadać wyłącznie na mnie, gdyż mąż przebywa w tym czasie od rana do póżnego wieczora w pracy, dlatego ta chusta poprostu ulepszy moje życie.
  Pozdrawiam wszystkie mamy!

 • Reply
  Asia Romanik
  31-08-2016 at 08:45

  Jako młoda mama korzystam z wielu pomocnych gadżetów. Gdybym miałam wybrać jedną rzecz z oferty Poofi to byłaby to cudowna poduszka https://poofi.pl/sklep/poduszka-stabilizacyjna-4/?v=2

  Co prawda mój synuś ma już rok ale w niedalekiej przyszłości będzie miał braciszka lub siostrzyczkę. Drugim argumentem przemawiającym za tym wyborem jest fakt, że właśnie staram się o dofinansowanie na założenie firmy. Profil firmy-rękodzieło i fotografia i właśnie ta poduszka byłaby idealnym i bezpiecznym dla maleństwa gniazdkiem podczas sesji.
  Pozdrawiamy wszystkie mamusie, miłego dnia 🙂

 • Reply
  Magdalena Świtała
  31-08-2016 at 08:50

  Właśnie pakuję ostatnie rzeczy do torby i za chwilę jadę do
  szpitala – tłumaczę synkowi, że powinien być już z nami tydzień temu, ale on
  ani myśli słuchać 😉 Przydałaby mi się dla niego (i dla mnie) poduszka do
  karmienia: https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-2/?v=1.
  Pamiętam, jak trzy lata temu, przy pierwszym dziecku, męczyłam się, żeby ułożyć
  je w wygodnej pozycji a korzystałam niestety ze zwykłych poduszek, co
  utrudniało sprawę. Z taką poduszką oszczędziłabym sobie i maluszkowi stresu a
  przy tym jaka to wygoda! No i ten wzór w liski – starszy brat kupił już
  maluszkowi gumowego liska do zabawy, miałby więc komplet 😉

 • Reply
  Kasia
  31-08-2016 at 09:13

  Wspaniały wywiad i dwie bardzo inspirujące kobiety!:) Za trzy miesiące zostanę po raz pierwszy mamą i ciągle szukam swojej drogi, dlatego takie historie są dla mnie niezwykle motywujące. Słyszałam już o produktach Poofi i gdyby trafiła mi się poduszka do karmienia https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=3 byłabym wniebowzięta! Powody są prozaiczne – boję się, czy podołam karmieniu piersią, a ta poducha ma świetne opinie i rekomendacje innych mam, poza tym ważny jest u mnie czynnik finansowy, większość wyprawki kompletuję z drugiego obiegu i gdyby trafił mi się taki nowy prezent od losu, byłabym przeszczęśliwa i wdzięczna:) Pozdrawiam wszystkie Panie!

 • Reply
  Patrycja Mucha
  31-08-2016 at 09:31

  Gdybym mogła wybrać sobie produkt z oferty Poofi byłaby to zapewne poduszka do karmienia https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=4.Jest to mój wyprawkowy must have 🙂 W grudniu urodzę swoje pierwsze, wyczekane dziecko 🙂 Będzie to dla mnie wspaniała, ale i ciężka przygoda..niczym zakładanie własnej firmy 😉 Ale zarówno bycie mamą jak i bizneswoman daje pewnie mnóstwo satysfakcji. W każdym razie mojej przygody życia nie mogę się już doczekać 🙂

 • Reply
  Ewa Konieczna
  31-08-2016 at 09:34

  Chciałabym wygrać wielofunkcyjny ręcznik bambusowy (https://poofi.pl/sklep/r%C4%99cznik-bambusowy-szlafrok/?v=1) dla kolejnego synka, który przyjdzie na świat w okolicach świąt Bożego Narodzenia. W końcu nie musi mieć wszystkiego po dwóch starszych braciach, a mając już doświadczenie wiem, że takie dobre produkty i rozwiązania są bardzo praktyczne i wygodne. Tym bardziej, że chcemy, aby maluszek po 3 miesiącu zaczął, jak jego bracia, przygodę z basenem i oswajaniem z wodą. Na początku będzie miał fajny ręcznik, który będzie rosnąć razem z nim, a za 2-3 lata będzie sam z niego korzystał na plaży-super uniwersalny pomysł, który zostanie z nami na długo 🙂

 • Reply
  Magdalena Maggie
  31-08-2016 at 10:12

  Chciałabym wygrać poduszkę do karmienia szaro-granatową https://poofi.pl/sklep/poduszka
  Będę mogła urządzić pokoik z akcesoriami w tym kolorze już niedługo. 😉 o firmie Poofi dowiedziałam się z tego wywiadu także już wiem gdzie niedługo będę kupować rzeczy 🙂 no ale niezapeszajmy… I trymestr za mną i oby wszystko było dobrze! Czekam na (pierwszego) upragnionego dzidziusia i czekają mnie spore zakupy! 😉
  Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy! 🙂

 • Reply
  breastfeeding-zone
  31-08-2016 at 10:16

  Wybrałabym poduszkę Poofi – COOL-tową poduszkę do karmienia. Karmienie pierwszego dziecka przypłaciłam wizytami u rehabilitanta – sądziłam, że poducha to zbędny gadżet, fanaberia, a syn okazał się cycoholiko-zwisopiersiowcem w dodatku o sporej wadze początkowej – 4200 gramów. Poza tym poduszka na pewno posłuży nie tylko mnie, ale również innym mamom z mojej rodziny – mam aż 4 szwagierki, które planują/już niedługo będą mieć kolejne dzieci. Dzielimy się wszystkim – ubrankami, wózkami, doświadczeniem – Poofi również zostanie gadżetem przechodnim :).

  P.S. Bardzo inspirujący wywiad! Sama skończyłam Politechnikę będąc po klasie humanistycznej (więc trochę na odwrót). Chcieć to móc!

 • Reply
  karolina j
  31-08-2016 at 11:20

  Z oferty Poofi wybrałabym ręcznik bambusowy+szlafrok https://poofi.pl/sklep/r%C4%99cznik-bambusowy-szlafrok/?v=1 Pierwszy raz widzę taki wynalazek:) Rewelacyjne rozwiązanie, wielofunkcyjne zastosowanie, a wszystko razem z najwyższej jakości materiału. Jestem zachwycona tym produktem, mam 2 córeczki i uważam, że ten cudowny szlafroczek bardzo ułatwił by mi życie. Starsza ma 2 latka a młodsza 9 miesięcy, mogłyby go używać na zmianę, przy jednej kąpieli młodsza a następnego dnia starsza.

 • Reply
  Patrycja
  31-08-2016 at 13:29

  Kiedy myślę o Maluszku, który ma przyjść za niedługo na świat, rozlewa się we mnie ciepło. Czekaliśmy 2 lata, 2dzieci wcześniej nie zobaczyło swojego pokoju, ani nie zostało utulonych w kocykach. Czekam na chwilę, gdy będę mogła poczuć ciepło ciałka mojego maluszka. Dlatego wybrałabym ręcznik i szlafroczek (https://poofi.pl/sklep/r%C4%99cznik-bambusowy-szlafrok/?v=2) w jednym, bo tęsknię za ciepłem synka, kocham wodę i miękkość, którą po niej daje miękki puszysty materiał.

 • Reply
  Kasia Šteffek
  01-09-2016 at 13:59

  Lada dzień przyjdzie na świat moja córeczka Weronika. Właśnie ma czkawkę i niemiłosiernie rozciąga mi brzuch na wszystkie strony 😉 Jak każdy rodzic, chciałabym dać maleństwu wszystko, co najlepsze, podarować gwiazdkę z nieba… Wszystkie produkty Poofi są piękne i funkcjonalne, ale gdybym miała zdecydować się na jeden, to byłaby to poduszka do karmienia: https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=1 Sama używałam poduszki ciążowej, dzięki której mogłam wygodnie wypoczywać i spać. Karmienie to dla mnie nie tylko zaspokajanie głodu dziecka, ale także budowanie więzi i bliskości, dlatego chętnie sięgnęłabym po taką poduszkę, która zapewniłaby nam komfort i jeszcze bardziej uprzyjemniła to doświadczenie 🙂

 • Reply
  Milena
  02-09-2016 at 12:12

  Mam dwuletnią córę – rozgadaną, roztańczoną fankę Myszki Minnie. Mam też wielki brzuch, który skutecznie utrudnia mi normalne funkcjonowanie, ale równocześnie cieszy ogromnie, zwłaszcza, gdy czuję w nim znajome łaskotanie drugiej córy. Po 2 latach mogę bezczelnie powiedzieć, że wiem, czy coś się przyda w opiece nad dzieckiem, czy też będzie zbędnym gadżetem. To wspaniałe, że jedna z nas, MAM, tworzy i udostępnia rzeczy PRAKTYCZNE dla młodych rodziców, bazując na własnym (!) doświadczeniu (!) i troszcząc się przy tym szczerze o zdrowie i bezpieczeństwo maluchów. Po pierwszej córce zostało mi sporo wartościowych rzeczy dla bobasa – trochę własnych, trochę pożyczonych – brak mi jednak tej: https://poofi.pl/sklep/r%C4%99cznik-bambusowy-szlafrok/?v=2, a czuję… że zrobiłabym z tego szlafroczka naprawdę dobry użytek:)

 • Reply
  Edyta
  02-09-2016 at 15:25

  Sen dla dziecka jest bardzo ważny, Już niemowlak śpi bardzo dużo, podczas snu rośnie i się rozwija, podczas snu ma piękne sny ! Tak więc by jego sen był piękny, niczym nie zakłócony, by podczas snu nie pocił się pod pościelą niewiadomego pochodzenia, wybrałam dla mojego maleństwa które za 2 tygodnie powinno się pojawić komplet pościeli bawełnianej : https://poofi.pl/sklep/po%C5%9Bciel-bawe%C5%82niana-2/?v=2 .

  Jako matka po raz pierwszy chciałabym aby moje maleństwo czuło się wygodnie i bezpiecznie pod każdym względem, by budziło się z wielkim uśmiechem i radością, a zwłaszcza chęcią poznawania świata . Wybierając tą pościel wyobraziłam sobie, jak fantastycznie by zasypiał, wtulony w jej boki, jak fenomenalnie sprawdziłyby się te dwie poszewki na poduszki, które mogłabym zmieniać częściej. Czuję, że ta pościel byłaby impulsem do ciekawych snów, do zabawy w łóżeczku oraz zapewniłaby odpowiednie ciepło a jednocześnie swoją delikatnością pomogłaby w zasypianiu .

 • Reply
  Kasia Katka
  02-09-2016 at 19:36

  Moim marzeniem jest chusta elastyczna Poofi: https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=4
  Jestem zakochana w Chustowaniu, a za dwa tygodnie mam nadzieję przytulać swojego synka, którego chciałabym właśnie nosić w guście Poofi.
  Poofi to firma o której już czytałam, ale nie miałam świadomości, iż to polska marka, dlatego jestem tym bardziej zaskoczona, bardZo miło zaskoczona.
  Pozdrawiam

 • Reply
  Karolina
  03-09-2016 at 08:32

  Niestety, ale pokazuj, ze kod rabatowy nie dziala 🙁 chcialam skorzystac z rabatu

  • Reply
   Kasia ZapytajPoloznaPL
   03-09-2016 at 20:55

   Karolino dziękuję za informacje. Kod już działa. Gdyby sytuacja się powtórzyła (choć nie powinna) proszę złożyć zamówienie i wysłać maila na sklep[@]poofi.pl i rabat zostanie naliczony.

   Pozdrawiam

 • Reply
  Diana Maria Bihun
  03-09-2016 at 08:56

  https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-2/?v=3 dlaczego akurat poduszka? Bardzo bym chciała ją wygrać dla bratowej 🙂 ponieważ już niedługo powitamy maluszka na świecie a w wyprawce nie może jej zabraknąć. Z doświadczenia wiem, że taka poduszka jest niesamowitą pomocą a poduszka by Poofi daje gwarancje że dbam o swoje zdrowie (tym razem bratowej) i wygodę maluszka i mamy. Bardzo ale to bardzo podziwiam Przedsiębiorczą Mamę i stworzone przez nią arcydzieła dla dzieci i mam. Darzę zaufaniem markę i mam nadzieję że bratowa też z takiego prezentu bardzo się ucieszy 🙂

 • Reply
  Chica Mala
  03-09-2016 at 23:50

  A ja bym chciała poduszkę stabilizacyjną https://poofi.pl/sklep/poduszka-stabilizacyjna-4/?v=4 Niestety u mojej kruszynki została stwierdzona asymetria ułożeniowa, a terminy rehabilitacji są dopiero na listopad. W dodatku nasz szkrab nie lubi leżenia na brzuszku. Dlatego poduszka wydaje się pod każdym względem idealnym rozwiązaniem na moje ostatnie problemy.

  • Reply
   Kasia ZapytajPoloznaPL
   16-09-2016 at 19:21

   Chica Mala ogłaszam, że wygrałaś 🙂

   Proszę o przesłanie danych potrzebnych do wysyłki nagrody:
   imienia i nazwiska, dokładnego adresu, numeru telefonu na adres konkurs[@]zapytajpolozna.pl

   • Reply
    Chica Mala
    16-09-2016 at 20:06

    Dziękuję bardzo! Już wysłałam maila 🙂

 • Reply
  Monika Sternal
  04-09-2016 at 20:26

  W związku z tym, że moje dzieci nie są już niemowlętami postanowiłam obdarować młodszą siostrę, która spodziewa się maluszka przed świętami Bożego Narodzenia – poduszką do karmienia https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=3 ,by ułatwić jej początki pięknej przygody karmienia piersią. Siostra nie spodziewa się,że mogłabym sprawić jej taki prezent, dodatkowo udałoby się wykreślić jedną z pozycji na liście wyprawkowej. Sama nie miałam takiej poduszki czego żałuję,chociaż kto powiedział,że w przyszłości nie mogę tego nadrobić:)

 • Reply
  Kinga
  05-09-2016 at 08:04

  Pragniemy być blisko z córką, nosimy ją i tulimy. Chcemy ją obdarować mnóstwem miłości i ciepła. A gdyby tak móc uwolnić przy tym ręce i dać radę zrobić jeszcze kilka innych rzeczy? Czasami nie jestem w stanie wykonać najprostszych czynności. Rozglądając się za chustą idealną trafiłam na Twój wywiad i już wiem, że właśnie chusta elastyczna Poofi to coś, czego potrzebuję i od dawna poszukuję, to się nazywa strzał w dziesiątkę! https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/#

 • Reply
  to wi
  05-09-2016 at 10:38

  https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=1

  Jako tata pragnę uczestniczyć w życiu maluszka, nie tylko jako ten który powinien zarabiać na utrzymanie ale też ten który wychowuje, pilnuje i wykonuje czynności , jak np kąpiel, karmienie czy przewijanie. W ofercie Poofi.pl znalazłem rzecz, a dokładnie poduszkę do karmienia : https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=1 z pomocą której mógłbym poczuć ojcowski zew , i karmić córeczkę mlekiem jej mamy . Na samą myśl o tym jakie emocje i wspomnienia da mi ta poduszka, mam dreszcze a do oczu napływają łzy wzruszenia ! Poduszka jest fenomenalna bo dzięki niej, ja nauczę się karmienia a dodatkowo żona z niej skorzysta, i podczas naturalnego karmienia będzie mogła czuć przyjemność a nie ból rąk czy kręgosłupa . Gdy dowiedziałem się że będę tatą oszalałem z radości, chcę by ta radość nie przemijała wraz z piętrzącymi się obowiązkami, chcę nauczyć się być dobrym tatą a w szczególności dobrym rodzicem !
  Tomasz

 • Reply
  Focus
  06-09-2016 at 08:16

  Jak się ma dobry pomysł na firmę, to rozwija się sama. No i przede wszystkim się nie bać. Skoro kobiety potrafią dobrze rządzić domem, z firmą też nie powinny mieć problemów. Nie trzeba być facetem, by zarabiać.

 • Reply
  Marta Morstin
  06-09-2016 at 11:20

  https://poofi.pl/sklep/kocyk-tkany/?v=9

 • Reply
  Agnieszka Cz.
  06-09-2016 at 16:36

  Mam trzylatka- rozbójnika, który doszczętnie zniszczył moją piękną poduszkę ciążową używając jej jako tor przeszkód dla swoich samochodzików, traktorków i nóg (w kaloszach po wizycie w kałużach dla ścisłości). Poduszka ratowała mnie pod koniec ciąży, gdy grawitacja i kręgosłup dawały o sobie znać i w czasie karmienia piersią, gdy ręce mdlały od niemowlaka rosnącego jak na drożdżach. Poduszka ratuje mnie teraz, gdy chcę mieć chwilę spokoju, a Jaś chętnie zrobi wyścig samochodzików. Niestety poduszka ta ABSOLUTNIE nie nadaje się do użycia przy moim drugim maleństwie, które za kilka miesięcy pojawi się na świecie, więc ooo taaaaka piękna https://poofi.pl/sklep/poduszka-ci%c4%85%c5%bcowa/?v=1 byłaby idealna i w dodatku o wiele ładniejsza od tej w użyciu teraz, nawet gdy ta nasza była w czasach swojej świetności.

 • Reply
  56manka
  06-09-2016 at 17:29

  Chciałabym się położyć, wtulić w jej czułe i miękkie ciało, podłożyć pod głowę, nogi i brzuch tak, by poczuć wyjątkową, błogą i dawno utraconą wygodę . Tak, mowa o poduszce ciążowej która może przywrócić mi radość z odpoczynku i która pomoże mi ułożyć się tak, jak będę chciała https://poofi.pl/sklep/poduszka-ci%C4%85%C5%BCowa/?v=4 . To właśnie do mnie powinna trafić, bo mam wyjątkowy kłopot z zasypianiem i ogólnie z odpoczynkiem, mój przeważający mnie brzuch sprawia, że wszystko mnie boli! DOŚĆ, ja chcę się ułożyć w tej poduszce tak, by poczuć jak błogo odlatuje do świata spokoju, relaksu i pozbycia się stresu. Chcę wygrać bo jestem przyszłą matką, bo jestem kobietą i pragnę także cieszyć się z błogosławionego stanu a nie tylko narzekać…

 • Reply
  Marta Szynwelska
  06-09-2016 at 19:16

  Ze wszystkich pięknych i praktycznych produktów marki Poofi proszę o chustę elastyczną. Od samego początku chcę być blisko Synka przy czym chciałabym też choć trochę pozostać sobą i nadal mieć swoje dwie ręce – choć czasem do dyspozycji. Jednocześnie chciałabym żeby Maluch był przy mnie tak długo i często jak to możliwe. Wydaje mi się, że chusta będzie optymalnym rozwiązaniem – Synek będzie przy mnie, a ja odzyskam dwie ręce (chociaż przy dzidziusiu już jedna wolna ręka to ponoć całkiem sporo) 😉

  Pozdrawiam serdecznie

  https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=4

 • Reply
  Kasia Wawrzycka
  06-09-2016 at 21:44

  A ja nie znałam tej marki, natychmiast to nadrobię. Z przyjemnością wspieram biznes, za którym stoi konkretna osoba 🙂

 • Reply
  Karolina
  07-09-2016 at 06:56

  Z produktów marki Poofi bardzo chciałabym otrzymać Poduszkę ciążową „Dziewiątkę”. Mam wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego (dysplazję) i bardzo ciężko mi o odpowiednią pozycję podczas snu. Jestem w czwartym miesiącu ciąży dobra pozycja do spania jest szczególnie ważna 🙂

 • Reply
  Julia Witkowska
  07-09-2016 at 08:37

  Marzy mi się wygranie takiej o to poduszki do karmienia! https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=3 byłby to prezent dla mojej młodszej siostry, która za miesiąc po raz pierwszy zostanie mamą i jest pełna obaw a propos karmienia piersią. W zeszłym roku widziała moje trudne początki karmienia stąd te wahania. Chciałabym jej podarowac taki prezent, aby dodać jej pewności siebie i odwagi.

 • Reply
  Kawaler 123
  07-09-2016 at 09:13

  Marzę, aby poduszka do karmienia POOFI stała się nowym członkiem mojej rodziny. Jest tak funkcjonalna, że przyniesie ukojenie żonie w każdej sytuacji: gdy ból pleców będzie ją męczył, gdy ból karku i szyi będzie ją dręczył, gdy odczuje zmęczenie nóg – na poduszce POOFI położy się już. Ona w mig ją uleczy – ukochana zapomni co to zmęczone plecy. Nakarmi na niej dzidziusia – już widzę jak cieszy się mamusia. Również ja się na niej zrelaksuje, szybko energię swą doładuję. Z poduszką do karmienia dzień staje się lepszy i dlatego właśnie chcę, by żona korzystała z jej zalet na okrągło 🙂

 • Reply
  Kawaler 123
  07-09-2016 at 09:13

  https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=1
  Marzę, aby poduszka do karmienia POOFI stała się nowym członkiem mojej rodziny. Jest tak funkcjonalna, że przyniesie ukojenie żonie w każdej sytuacji: gdy ból pleców będzie ją męczył, gdy ból karku i szyi będzie ją dręczył, gdy odczuje zmęczenie nóg – na poduszce POOFI położy się już. Ona w mig ją uleczy – ukochana zapomni co to zmęczone plecy. Nakarmi na niej dzidziusia – już widzę jak cieszy się mamusia. Również ja się na niej zrelaksuje, szybko energię swą doładuję. Z poduszką do karmienia dzień staje się lepszy i dlatego właśnie chcę, by żona korzystała z jej zalet na okrągło 🙂

 • Reply
  Jola A
  07-09-2016 at 09:34

  Wiem, że szaleję cenowo, ale ze strony Poofi wybieram rzecz, która wiem, że na pewno by mi się przydała – chusta elastyczna: https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=1. Gdy synek był jeszcze niemowlęciem okropnie przechodził kolki, w dzień nie spał w ogóle, a ja snułam się po domu jak zombie, zastanawiając się, kiedy wreszcie choć na krótko się zdrzemnę, ugotuję obiad czy posprzątam. Koleżanka na krótko pożyczyła mi taką chustą i stał się cud: maluch ukołysany ruchem zasnął, a ja mogłam zrealizować w ciszy plany organizacyjno-porządkowe :). Teraz, gdy na święta bożonarodzeniowe spodziewamy się prezentu w postaci córeczki, marzy mi się własna chusta, w której tuliłabym i transportowała Maleństwo. Zapewne i jej braciszek byłby zachwycony, że mama ma wolne ręce dla niego 😉

 • Reply
  Saszka Kołodziej
  07-09-2016 at 10:25

  https://poofi.pl/sklep/chusta-elastyczna/?v=2 Chusta elastyczna to nasze marzenie, z Poofi będzie możliwe jego spełnienie. Na warsztaty chustowe uczęszczaliśmy, ale do chusty tkanej oboje się nie przekonaliśmy. Koleżanka pożyczyła nam Poofi elastyczną, zachwyciliśmy się nią – jest fantastyczna! Kupiliśmy jakiś czas temu nosidło dość drogie, czeka na swoją kolej, aż młody usiądzie. To jeszcze czasu sporo, a Wojtka ciekawi wszystko, co dzieje się dookoła. Waży mój klocuszek coraz więcej, a mój kręgosłup woła o pomoc czym prędzej 🙂

 • Reply
  anka32a
  07-09-2016 at 11:49

  https://poofi.pl/sklep/otulacz-mu%c5%9blinowy/?v=1
  Marzy mi się otulacz muślinowy dla mojej dzieciny, by ciepło spędzała letnio-jesienne godziny. Potrzebuje otulaska, który ciepłem otula, i daje poczucie bezpieczeństwa, jak matula, takiego, który da ciepełko i nie przegrzeje, w którym córcia pośpi, ogrzeje się, poszaleje…Córcia jako wcześniaczek gubi się troszeczkę, pragnę dać jej spokoju i komfortu odrobineczkę – jej skołatane nerwy w mig gałązki ukoją, umieszczone na otulaczu będą jej ostoją. Otulacz jest naprawdę uroczy, kolorowy, wprost niebywały, do urozmaicenia chwil dziecka naprawdę doskonały. Jego barwy, emanujący spokój, radość – to sprawiło, że jest moim numerem 1!

 • Reply
  Marlena Bulcewicz
  07-09-2016 at 15:11

  https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=3 to najlepsza nagroda dla nas. Mój synek to mały, słodki przytulasek, karmienie to jego ulubiona czynność w ciągu dnia. Zawsze po jedzeniu lubi się jeszcze długo poprzytulać do mamy, najczęściej aż zaśnie, dlatego ta poduszka byłaby dla nas cudownym prezentem, który umiliłby chwile spędzone razem i zapewnił wygodę na długie miesiące.

 • Reply
  Sabina Szepieniec
  07-09-2016 at 17:42

  A ja poproszę poduszkę do karmienia – https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-3/?v=3
  Oliwer, który niebawem przyjdzie na świat na pewno przewróci nasze życie do góry nogami. Z uwagi na to, iż jest to moja pierwsza ciąża trochę się stresuję, bo nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać i jak poradzę sobie z karmieniem dzidziusia. Taka podusia na pewno byłaby wielkim ułatwieniem i odjęłaby z głowy kilka zmartwień. Jeszcze nigdy nic nie wygrałam, może to więc ten czas by odmienić złą passę? 😉

 • Reply
  justusica
  07-09-2016 at 19:38

  Kocyk tkany w kolorze morskim (https://poofi.pl/sklep/kocyk-tkany/?v=2)

  1) Kiedy karmię syna w nocy

  Na potęgę, do znudzenia,

  Przydałby się taki kocyk,

  By uchronić nas od drżenia.

  2) Kiedy klocki mego syna

  Bliskie są zajęcia świata,

  Kocyk w ryzach by je trzymał

  Jako do zabawy mata.

  3) Kiedy aura jest deszczowa

  Lub śnieg na potęgę sypie,

  Funkcje zyskałby znów nową,

  Służąc do budowy tipi.

  4) Kiedy kończą się pomysły,

  Z czego śmiać się do rozpuku,

  Byłby – wszak to oczywiste –

  Rekwizytem do „a ku ku”!

  5) Kiedy zaś mnie boli głowa

  Od ciągłego marudzenia,

  Mogłabym się pod nim schować

  I udawać, że mnie nie ma! 🙂

  • Reply
   Kasia ZapytajPoloznaPL
   16-09-2016 at 19:20

   Gratuluję! 🙂

   Proszę o wysłanie maila z danymi: imię i nazwisko, dokładny adres do wysyłki, numer telefonu na adres konkurs[@]zapytajpolozna.pl

 • Reply
  moniaaa777
  07-09-2016 at 20:15

  https://poofi.pl/sklep/poduszka-do-karmienia-2/?v=3
  Cudowna poduszko do karmienia! Gwarantuję Ci pobyt all inclusive w szczęśliwym królestwie, które zamieszkuję wraz z mężem i synem, oferując skromniuteńkie miejsce na wygodnym tapczanie z widokiem na kolorowe zabawki oraz kontakt z maluszkiem – częste karmienia zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Co więcej, oferuję Ci darmowe wycieczki po mieszkaniu w pogoni za raczkującym dzieciątkiem z pełną opieką, przejazdem i zakwaterowaniem 🙂 W zamian oczekuję tylko pomocy w sprawnym karmieniu, bezpiecznej przestrzeni do nauki siadania i uszczęśliwiania mojego synka. Oferta LAST MINUTE!!

  • Reply
   Kasia ZapytajPoloznaPL
   16-09-2016 at 19:20

   Gratuluję wygranej! 🙂
   Proszę o przesłanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu do wysyłki, numeru telefonu na adres konkurs[@]zapytajpolozna.pl

   • Reply
    moniaaa777
    16-09-2016 at 21:24

    Dziękuję bardzo :)) E-mail wysłany 🙂

 • Reply
  Marga ritta
  07-09-2016 at 20:56

  https://poofi.pl/sklep/kocyk-tkany/?v=8
  Cztery tygodnie temu przyszedł na świat mój długo wyczekiwany synuś – chluba tatusia. Rozwija się prawidłowo, nie choruje i jest naprawdę energiczny – fika w łóżeczku, chichocze się ze wszystkiego, już nie wspomnę, że jest bardzo ciekawski świata, a wiadomo spacerki o tej porze bywają chłodne zwłaszcza popołudniami 🙂 Właśnie z mężem jesteśmy na etapie poszukiwania dla niego idealnego kocyka na spacerowe wyprawy – co w gąszczu tandety dostępnej na rynku nie jest łatwe, a wiadomo my dla synka chcemy wszystkiego co najlepsze. I tak w oko wpadł mi ten oto tkany kocyk, który otula ciepłem, uspokaja i relaksuje maluszka, a rodzicom daje gwarancje dobrej jakości i ochrony przed chłodem. Kocyk ten można by było zabrać wszędzie, a nawet użyć go jako „maty” do zabawy synka – kocyk jest niestety dość drogi, a więc pozostaje w strefie naszych marzeń :))

 • Reply
  Kasia
  16-09-2016 at 13:02

  Kiedy rozwiązanie konkursu?:)

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.