Aktualności

Konferencja „Dbam o zdrowie w ciąży”

„Dbam o zdrowie w ciąży” 30 września  2008r.

Baby-showerJak kobieta powinna dbać o swoje zdrowie w czasie ciąży i po porodzie? Co mogą zrobić przyszli rodzice, by zwiększyć swoje szanse na urodzenie zdrowego dziecka? Eksperci przeanalizowali najczęściej występujące u przyszłych mam problemy zdrowotne. 30 września (wtorek) w Warszawie, na konferencji zorganizowanej przez portal Baby-Shower.pl podzielą się swoją wiedzą  i udzielą przyszłym i obecnym rodzicom niezbędnych rad.
To już trzecia konferencja portalu Baby-Shower.pl (www.baby-shower.pl) podczas której specjaliści i dziennikarze zajmujący się tematyką zdrowotną i parentingową będą promowali potrzebę świadomego przygotowania się do macierzyństwa i prozdrowotne zachowania, które zwiększają szansę na urodzenie zdrowego dziecka.
Podczas konferencji wystąpią eksperci z dziedziny medycyny oraz dziennikarze specjalizujący się w tematyce dziecięcej  (m.in. Paulina Smaszcz-Kurzajewskiej z TVN Style).  Przyszłe i obecne mamy będą mogły skorzystać z porad ekspertów i zapoznać się z produktami, które ze względu na innowacyjność, bezpieczeństwo i skuteczność są szczególnie polecane kobietom w ciąży oraz mamom.

Sponsorami konferencji są : Polski Bank Komórek Macierzystych, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA (Pharmaceris), ASA Sp. z.o.o.(FemiFeral, LaciBios® femina), Miralex Sp. z o.o. (Frei, Cicatridina, Maltan), Wosana S. A. (woda Mama i ja), Sciele Pharma (Prenate Elite), Grodziskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” Sp. z o.o. (Folik), Delauer (Monitory oddechu Respisense), Iga Production (Wydawca książki Pani Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej „Mama i Tata to my”)

Patronat nad konferencją objęły: Radio Kolor,  Fundacja MaMa, Twoje 9 miesięcy, Zdrowie, poradnik zdrowie.pl, kobiety.pl, Spa&Wellness Magazine, Spaplanet.pl, dziecko24.pl, medialine.pl, fit.pl

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

1 Komentarz

 • Odpowiedź
  Radek
  04-12-2008 o 13:02

  Świetna konferencja same dobre recenzje o niej słyszałem.
  Szkoda, że nie mogłem wpaść swoja droga skąd Polski Bank Komórek Macierzystych to już nie przegięcie ??
  pozdrawiam
  Radek

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.