Bez kategorii Inne Osobiste

Radosnych Świąt

Właśnie przed chwilą miałam okazję przeczytać NAJDŁUŻSZE życzenia napisane przez Michała z JakOszczędzaćPieniądze.PL 🙂

Nie pobiję jego rekordu, ale zacytuje:
Dziękuję, że dajesz mi dowody, że dobro powraca – gdybym tego nie widział, gdyby nie Ci wszyscy dobrzy ludzie, których spotykam na mojej drodze, nie wiem czy potrafiłbym się odnaleźć i trwać w tym co robię. Tym bardziej mnie to cieszy i dzisiaj za to wszystko Ci bardzo mocno dziękuję.”

Chciałam też podziękować pacjentkom i ich rodzinie za uśmiech, dobre słowa i ciepłe spojrzenie. Miło jest czuć, że praca, którą się wykonuje przynosi innym radość 🙂

Życzenia ubiorę w jedno proste zaklęcie: Życzę Ci radosnych Świąt w rodzinnym gronie.

Choć wiem, że dziś niejedna kobieta zostanie mamą, a co za tym idzie święta spędzi w szpitalu. Będzie to dla niej wyjątkowy czas, w którym odkryje jak jest silna. Zaś dni w szpitalu spędzi na poznawaniu swojego maluszka.  Życzę każdej przyszłej mamie mnóstwa siły i wytrwałości oraz wiary we własne siły. Zaś mamom paru godzin snu, cierpliwości, wytrwałości i wiary, że mogą wszystko zdziałać i wszystko potrafią 🙂

Na zakończenie linkuję do jednej z moich ulubionych świątecznych piosenek:

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

2 komentarze

 • Odpowiedź
  agi123123
  26-12-2013 o 10:13

  Również Wesołych Świąt i wielu nowych pomysłów na prowadzenie bloga :*

 • Odpowiedź
  Katchi
  26-12-2013 o 21:16

  Radosnych Świat Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych ***

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.