Inne Osobiste

Świątecznie :-)

Troszkę spóźnione, ale szczere, życzenia:
Wesołych Świąt w gronie najbliższych 🙂


Powiem Wam, że uwielbiam Święta. Najpierw czas oczekiwania, czas przygotowań, np. w tym roku po raz pierwszy upiekliśmy z mężem pierniczki. Kto wie może pieczenie pierniczków stanie się naszą tradycją. Następne dni wypełnione są spotykaniami z najbliższymi.

Podczas tych świąt wydarzyło się już kilka nietypowych spraw 😉 Np.
Mamy nauczkę, żeby za choinką kupować wcześniej, a nie w Wigilię 😉 Miejsce najbliżej domu, w którym sprzedawali choinki zniknęło w dzień wigilii. Stąd przeżyliśmy stres i ruszyliśmy na poszukiwania drzewka 🙂 Poza tym pierwszy raz nasz piesek dobrał się do bombek na choince! Czyli jednak takie rzeczy się zdarzają 😉

A Wy mieliście świąteczne przygody? 🙂
Czekam na historyjki w komentarzu. (Komentarz, ocena wpisu to znak, że nie piszę w próżnię ;-))

Poniżej wklejam kilka zdjęć, które kojarzą mi się świątecznie, a są znalezione w internecie 🙂Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT! 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Zachęcam Ciebie do dzielenia się własnym doświadczeniem w komentarzu. Często dzięki jednemu komentarzowi powstaje wartościowa dyskusja. A ja z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej, udostępnij wpis innym potencjalnie zainteresowanym 🙂

  • Znajdziesz mnie na Facebook’u ZapytajPoloznaPL

  • Koniecznie odwiedź mnie na Instagramie nick polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie też z prywatnej strony.

  • Lubisz YouTube? Od jakiegoś czasu staram się regularnie publikować nowe filmy 🙂
    Zajrzyj tutaj.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.