Inne Osobiste

Świątecznie :-)

Troszkę spóźnione, ale szczere, życzenia:
Wesołych Świąt w gronie najbliższych 🙂


Powiem Wam, że uwielbiam Święta. Najpierw czas oczekiwania, czas przygotowań, np. w tym roku po raz pierwszy upiekliśmy z mężem pierniczki. Kto wie może pieczenie pierniczków stanie się naszą tradycją. Następne dni wypełnione są spotykaniami z najbliższymi.

Podczas tych świąt wydarzyło się już kilka nietypowych spraw 😉 Np.
Mamy nauczkę, żeby za choinką kupować wcześniej, a nie w Wigilię 😉 Miejsce najbliżej domu, w którym sprzedawali choinki zniknęło w dzień wigilii. Stąd przeżyliśmy stres i ruszyliśmy na poszukiwania drzewka 🙂 Poza tym pierwszy raz nasz piesek dobrał się do bombek na choince! Czyli jednak takie rzeczy się zdarzają 😉

A Wy mieliście świąteczne przygody? 🙂
Czekam na historyjki w komentarzu. (Komentarz, ocena wpisu to znak, że nie piszę w próżnię ;-))

Poniżej wklejam kilka zdjęć, które kojarzą mi się świątecznie, a są znalezione w internecie 🙂Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT! 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.