Film Karmienie piersią Recenzje

Breast is best czyli o piersiach inaczej

Właśnie skończyłam oglądać film „Breast is best czyli o piersiach inaczej”.

Na marginesie spodziewałam się, że film będzie dłuży. Omawia tak wiele zagadnień, że aż dziw, że można o nich powiedzieć tak krótko i zwięźle. „Breast is best…” jest kompendium wiedzy o karmieniu piersią. Oglądając dowiemy się troszkę: o historii karmienia piersią, o tym dlaczego ważny jest pierwszy kontakt i pierwsze karmienie piersią. Jak wygląda karmienie piersią wcześniaków i dlaczego jest ważne.

Pokazana jest również mama karmiąca niemowlaka i starszą córkę 🙂 Konfiguracji jest bardzo wiele, ale oprócz zalet karmienia piersią. Pokazane są też sytuacje, które mogą zdarzyć się w trakcie przygody z laktacją a mianowicie: nawał, zapalenie piersi czy kryzys laktacyjny.

Polecam!

Zobaczcie zwiastun:

A jakie są Wasze wrażenia?

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Zachęcam Ciebie do dzielenia się własnym doświadczeniem w komentarzu. Często dzięki jednemu komentarzowi powstaje wartościowa dyskusja. A ja z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej, udostępnij wpis innym potencjalnie zainteresowanym 🙂

  • Znajdziesz mnie na Facebook’u ZapytajPoloznaPL

  • Koniecznie odwiedź mnie na Instagramie nick polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie też z prywatnej strony.

  • Lubisz YouTube? Od jakiegoś czasu staram się regularnie publikować nowe filmy 🙂
    Zajrzyj tutaj.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.