Film Karmienie piersią Recenzje

Breast is best czyli o piersiach inaczej

Właśnie skończyłam oglądać film „Breast is best czyli o piersiach inaczej”.

Na marginesie spodziewałam się, że film będzie dłuży. Omawia tak wiele zagadnień, że aż dziw, że można o nich powiedzieć tak krótko i zwięźle. „Breast is best…” jest kompendium wiedzy o karmieniu piersią. Oglądając dowiemy się troszkę: o historii karmienia piersią, o tym dlaczego ważny jest pierwszy kontakt i pierwsze karmienie piersią. Jak wygląda karmienie piersią wcześniaków i dlaczego jest ważne.

Pokazana jest również mama karmiąca niemowlaka i starszą córkę 🙂 Konfiguracji jest bardzo wiele, ale oprócz zalet karmienia piersią. Pokazane są też sytuacje, które mogą zdarzyć się w trakcie przygody z laktacją a mianowicie: nawał, zapalenie piersi czy kryzys laktacyjny.

Polecam!

Zobaczcie zwiastun:

A jakie są Wasze wrażenia?

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.