Film Recenzje

Jak urodzić i nie zwariować

W sobotę zaprosiłam męża na film „Jak urodzić i nie zwariować?” 🙂
Sam tytuł dużo zdradza, przedstawione  są w nim dylematy dotyczące ciąży, porodu i dzieci.

Poznajemy historię 5 par. Każda różni się wiekiem, stanem cywilnym, marzeniem o dziecku lub nie. Przedstawione są różne nastroje związane z oczekiwaniem na maleństwo, sytuacje czasem śmieszne czasem nie do końca zabawne. Takie jakie pisze samo życie. Bohaterowie filmu są jeszcze po tej magicznej stronie przed dzieckiem, ale ich znajomi są już po tej drugiej stronie i znają wszystkie zalety i wady posiadania potomstwa 🙂 Ten kontrast tworzy wiele zabawnych sytuacji 🙂

Poznajcie wyjątkowe pary:

Skyler & Ramsey


Rosie & Marco

Jules & Evan


Holly & Alex


Wendy & Gary


Obejrzyj zwiastun filmu:

Nie lubię zdradzać innym film, stąd zachęcam do jego obejrzenia. A jeśli już widziałaś/widziałeś film zachęcam do dyskusji w komentarzach 🙂 Mam swoje ulubione sceny z filmu np. z dzwonkiem przypominającym – OWULACJA! 🙂 , a jakie są Twoje ulubione? Podziel się wrażeniami w komentarzu.

Odbyła się również dyskusja zainspirowana tym filmem zapraszam do wysłuchania wypowiedzi Doroty Zawadzkiej. 🙂

Tak, tak ten film przedstawia różne stany bycia w ciąży… te różowe i te mniej też… 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.