Książek Recenzje

Pierwsze kroki w macierzyństwie

„Pierwsze kroki w macierzyństwie”, to tytuł mini poradnika autorstwa Agnieszki Krupy.

Książkę czyta się bardzo szybko, ponieważ ma zaledwie 50 stron.  Można powiedzieć, że jest skróconą wersją poradnika dla przyszłej mamy. Autorka stara się przedstawić szeroką paletę uczuć jakich może doświadczać kobieta oczekująca dziecka. Ta różnorodność, to plus tego poradnika, ponieważ każda przyszła mama znajdzie coś dla siebie.

Autorka podpowiada jak wybrać odpowiednią osobę towarzyszącą do porodu. Wymienia rzeczy, które powinny znaleźć się w wyprawce dla maluszka i dla mamy. A także pisze dlaczego! 🙂

W mini poradniku jest też rozdział przydatny też dla taty oraz bliskich osób. A mianowicie rozdział o najczęstszych obawach kobiet w czasie ciąży. Myślę, że może okazać się bardzo pomocny w zrozumieniu przyszłej mamy przez osoby bliskie.

Pierwsza część książki dotyczy kobiety w ciąży, druga jej część to omówienie trudności jakie pojawiają się z chwilą urodzenia dziecka. Takie jak nieporadność początkującej mamy, jej lęki i trudności z karmieniem piersią. Autorka podpowiada też, że warto ustalić zakres obowiązków z partnerem.

A tak wygląda mini poradnik Agnieszki Krupa:

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

1 Komentarz

 • Odpowiedź
  Krzysztof
  14-08-2012 o 13:25

  Chyba już znalazłem.

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.