Poród

Porodówka na wesoło

Warto wkroczyć w Nowy Rok na wesoło 🙂 Dlatego dzisiaj zapraszam Cię do obejrzenia skeczu „Porodówka” Kabaretu Ani Mru Mru. Kobiety na sali porodowej rodzą, a mężczyźni oczekują na maleństwo. O czym mogą rozmawiać?

Zapraszam na filmik:

Być może już masz za sobą poród i mogłabyś podzielić się z czytelniczkami opowieścią o tym jak Twój partner przeżywał oczekiwanie na dziecko oraz szczęśliwą nowinę. 🙂

Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku 2009 i spełnienia marzeń:)
Osobą starającym się życzę dzieciaczka, kobietą w ciąży udanego porodu, a wszystkim dużo optymizmu i realizacji planów 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.