Aktualności

Pozwól dziecku popsuć zabawkę czyli spotkanie i film dla mam w Warszawie

Jako portal nie jesteśmy patronem medialnym cyklu spotkań: Mama w kinie Praha, a szkoda 😉

Postanowiłam podzielić się z Wami odkryciem tego wydarzenia, bo uważam, że jest bardzo wartościowe. Możecie spotkać się z ekspertem i obejrzeć film. Akurat 20 marca 2013 roku będzie można porozmawiać z Agnieszką Stein psychologiem, czytałam jej książkę „Dziecko z bliska”, polecam. Temat spotkania intrygujący „Pozwól dziecku popsuć zabawkę!”

Natomiast po spotkaniu będzie można zobaczyć WARTOŚCIOWY film „Miłość” Sławomira Fabickiego. Jeśli nie czytaliście  o filmie, to nie czytacie po prostu zobaczcie go. Ten film oglądałam na Warszawskim Festiwalu Filmowym z przyjaciółką. Spodziewałyśmy się komedii romantycznej i byłyśmy zaskoczone, jeszcze długo po obejrzeniu filmu tkwił nam w myślach, byłyśmy w szoku, gra aktorska jest rewelacyjna, a i cała fabuła daje do myślenia.

Miałam okazję zobaczyć zwiastun filmu „Miłość” po  jego obejrzeniu, na szczęście. Moim zdaniem za dużo zdradza szczegółów. Stąd moja sugestia im mniej wiemy, o tym filmie tym lepiej.

Jeśli zechcecie, żebym napisała recenzję to piszcie, podzielę się z Wami przemyśleniami w osobnym wpisie.

Tymczasem zapraszam: 20 marca 2013 godzina 11, kino Praha ul. Jagiellońska 26, Warszawa.

Czekam na Wasze relacje! 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.