Aktualności

Pozwól dziecku popsuć zabawkę czyli spotkanie i film dla mam w Warszawie

Jako portal nie jesteśmy patronem medialnym cyklu spotkań: Mama w kinie Praha, a szkoda 😉

Postanowiłam podzielić się z Wami odkryciem tego wydarzenia, bo uważam, że jest bardzo wartościowe. Możecie spotkać się z ekspertem i obejrzeć film. Akurat 20 marca 2013 roku będzie można porozmawiać z Agnieszką Stein psychologiem, czytałam jej książkę „Dziecko z bliska”, polecam. Temat spotkania intrygujący „Pozwól dziecku popsuć zabawkę!”

Natomiast po spotkaniu będzie można zobaczyć WARTOŚCIOWY film „Miłość” Sławomira Fabickiego. Jeśli nie czytaliście  o filmie, to nie czytacie po prostu zobaczcie go. Ten film oglądałam na Warszawskim Festiwalu Filmowym z przyjaciółką. Spodziewałyśmy się komedii romantycznej i byłyśmy zaskoczone, jeszcze długo po obejrzeniu filmu tkwił nam w myślach, byłyśmy w szoku, gra aktorska jest rewelacyjna, a i cała fabuła daje do myślenia.

Miałam okazję zobaczyć zwiastun filmu „Miłość” po  jego obejrzeniu, na szczęście. Moim zdaniem za dużo zdradza szczegółów. Stąd moja sugestia im mniej wiemy, o tym filmie tym lepiej.

Jeśli zechcecie, żebym napisała recenzję to piszcie, podzielę się z Wami przemyśleniami w osobnym wpisie.

Tymczasem zapraszam: 20 marca 2013 godzina 11, kino Praha ul. Jagiellońska 26, Warszawa.

Czekam na Wasze relacje! 🙂

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.