Aktualności Kampanie społeczne

Miłość lepiej na całe życie

Na mieście przynajmniej tu w Warszawie można zobaczyć taki plakat:


Plakat dotyczy kampanii „Miłość. Lepiej na całe życie.” Fundacji Mamy i Taty.

Obejrzyj spot:

Choć może, to wydawać się trudne, to warto. Dzieci w przyszłości docenią, że rodzina, w której się wychowały była jednością. Dla przykładu cytuję oświadczenie Macieja Shtura:

„I ja dziś, stary pryk zwany wciąż młodym Stuhrem, a czasem nawet aktorem młodego pokolenia (Panie, co masz na imię Jezus, dzięki Ci!), wbrew swoim zwyczajom składam niezwykle prywatne oświadczenie inspirowane szczególnymi ciężkimi wydarzeniami ostatniego roku: Mamo! Tato! Dziękuję Wam, że jesteście do dziś razem, że nie poddaliście się upierdliwości życia, że nie podążyliście za błyskotkami, które mamią, że potrafiliście czasem poświęcić siebie na rzecz kompromisu. Dziękuję! Warto było!”
Cały artykuł do przeczytania tutaj.

Bo życie i związek to nie bajka…

Także kochajcie się i dbajcie o swoich mężów, żony i dzieci. Pamiętajcie o wspólnym spędzaniu czasu choćby przy posiłku i pytaniu z zainteresowaniem „jak minął dzień?” 🙂

Podzielcie się receptą na udany związek w komentarzu.

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Zachęcam Ciebie do dzielenia się własnym doświadczeniem w komentarzu. Często dzięki jednemu komentarzowi powstaje wartościowa dyskusja. A ja z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej, udostępnij wpis innym potencjalnie zainteresowanym 🙂

  • Znajdziesz mnie na Facebook’u ZapytajPoloznaPL

  • Koniecznie odwiedź mnie na Instagramie nick polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie też z prywatnej strony.

  • Lubisz YouTube? Od jakiegoś czasu staram się regularnie publikować nowe filmy 🙂
    Zajrzyj tutaj.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.