Ciąża

Torty Pieluszkowe to idealne prezent dla przyszłej mamy

Przyjęło się dawać kobiecie w ciąży dawać prezenty. Okazji do tego jest kilka: baby shower inaczej bociankowe lub prezent dla koleżanki, która idzie na urlop macierzyński.

Jednym z takich wyjątkowych upominków może być Tort Pieluszkowy, w którym przyszła mama znajdzie: pieluszki, śpioszki, czapeczkę, rękawiczki, misia, gryzaczek, smoczek i wiele innych ciekawych rzeczy.

Wszystko zależy od rozmiaru takiego Tortu pieluszkowego, który w wersji najmniejszej ma 2 piętra, a w wersji Lux 4 piętra.


Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.tortypieluszkowe.com

Taki prezent można również zrobić samemu: wystarczą pieluchy, dodatki, wstążeczki i celofan oraz wielka kokarda i prezent gotowy 🙂 Pomysł z Tortami Pieluszkowymi został zaczerpnięty z zagranicy 🙂

Gotowe Torty Pieluszkowe można zamówić na stronie:
www.babymama.pl

Wybrane dla Ciebie

6 komentarzy

 • Reply
  BlogerkaZosia
  17-07-2009 at 21:31

  Inspirujące :), warto zobaczyć lub być na stronie blog.iprezenty.pl

 • Reply
  oska
  11-08-2009 at 15:41

  😉

 • Reply
  natalia
  06-09-2009 at 19:57

  Sama jestem doskonałym przykładem, że jest to możliwe. Odkładałam zajście w ciążę na tzw. przyszłość, mając na uwadze pracę, studia i tysiąc innych planów. Jednak stało się. Pojawiła się ONA. Wzięłam się w garść, dokończyłam pisanie doktoratu, zdałam egzaminy, ucząc się do nich podczas spacerów z wózkiem, drzemek córeczki. Teraz mała ma już roczek, a mnie została tylko obrona. W dodatku zaczęłam realizować dawno odkładane marzenia, bo okazało się, że mam teraz więcej czasu niż kiedykolwiek, mimo zupełnie nowych i bardzo zajmujących obowiązków.

  Powodzenie misji pod hasłem Bycie Mamą zależy wyłącznie od Twojego pozytywnego nastawienia i miłości, którą obdarzysz Dzieło Swojego Życia.

  Będąc w ciąży czytałam całe tony publikacji na temat rozwoju dziecka w moim ciele oraz tego, co będzie się z nami działo, gdy Małe już się pojawi na świecie. Czytając i czytając dochodziłam coraz częściej do wniosku, że wiele książek i czasopism albo powtarza ślepo stare mity i nieaktualne porady, albo poleca coś, co trudno jest wykonać w praktyce.

  Po narodzinach Maleństwa nadal czytałam, zbierając coraz więcej informacji. Często okazywało się, że porady zawarte nawet w jednej i tej samej książce są ze sobą sprzeczne. W jednym miejscu pisano, by zawsze reagować na płacz dziecka, w innym – by dać mu się wypłakać. Podczas karmienia piersią odradzano dopajanie butelką, by gdzie indziej polecać podawanie właśnie w butelce herbatki.

  Dlatego też postanowiłam napisać coś naprawdę przydatnego i praktycznego. Specjalny poradnik dla młodych matek, który został oparty na moich własnych doświadczeniach, na sprawdzonej w praktyce wiedzy.

  Polecam te lekture : http://gotoweprace.pl/pub/289/Szczesliwe-macierzynstwo-i-jego-sekrety.html

 • Reply
  MłodaMama
  19-07-2010 at 15:01

  Fajne torty pieluszkowe można też zamówić na stronie http://www.pieluszkowe.pl 🙂
  Zamówiłam tam torcik dla córeczki brata i wszystkim się BARDZO spodobał ten oryginalny prezencik! Zaskoczona mamusia myślała przez chwilę że to prawdziwy tort i stwierdziła, że nie damy rady takiego wielkiego zjeść!!! 😀

 • Reply
  Madzia666
  02-09-2010 at 13:18

  Wspanialy pomysl te torciki!!1
  A zobaczcie jakie tu fajne kolorowe z maskotkami. Torcik autko za 30zł hoho. Zrobie siostsze prezent na chrzciny jak tylko urodzi. Znaczy taki duuuuuzy! 😀
  I jakie artistic!!!
  http://www.torty-pieluszkowe.pl/

 • Reply
  mammmma
  10-07-2012 at 16:27

  Fajne te torty, ale polecam wam stronę z której ja kupowałam http://www.topsquare.pl/

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.