Położna

Zawód położnej i nietypowe historie porodowe

Dzisiaj zapraszam do obejrzenia programu z cyklu Zawody 24h, w którym przedstawiono sylwetkę położnej. Z tego odcinka dowiesz się jak wygląda praca położnej pracującej na sali porodowej. O zawodzie opowiada Jeannette Kalyta oraz występuje w scenach związanych z akcją porodową. Oprócz Jeannette w programie wypowiadają się inne położne, opowiadają z jakimi sytuacjami mają do czynienia na co dzień, jakie są pacjentki dla położnych oraz w jakich nietypowych sytuacjach się znalazły.

W maju na Onet.pl ukazał się artykuł z wypowiedziami położnych: U progu życia, czyli jak naprawdę pracują polskie położne, napisany przez Paulinę Wójtowicz. Miałam okazję udzielić krótkiego wywiadu właśnie do niego.

Mam nadzieję, że kobiety będą czuły się zaopiekowane przez położne i dzięki temu docenią nas 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Zachęcam Ciebie do dzielenia się własnym doświadczeniem w komentarzu. Często dzięki jednemu komentarzowi powstaje wartościowa dyskusja. A ja z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej, udostępnij wpis innym potencjalnie zainteresowanym 🙂

  • Znajdziesz mnie na Facebook’u ZapytajPoloznaPL

  • Koniecznie odwiedź mnie na Instagramie nick polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie też z prywatnej strony.

  • Lubisz YouTube? Od jakiegoś czasu staram się regularnie publikować nowe filmy 🙂
    Zajrzyj tutaj.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.