Położna

Zawód położnej i nietypowe historie porodowe

Dzisiaj zapraszam do obejrzenia programu z cyklu Zawody 24h, w którym przedstawiono sylwetkę położnej. Z tego odcinka dowiesz się jak wygląda praca położnej pracującej na sali porodowej. O zawodzie opowiada Jeannette Kalyta oraz występuje w scenach związanych z akcją porodową. Oprócz Jeannette w programie wypowiadają się inne położne, opowiadają z jakimi sytuacjami mają do czynienia na co dzień, jakie są pacjentki dla położnych oraz w jakich nietypowych sytuacjach się znalazły.

W maju na Onet.pl ukazał się artykuł z wypowiedziami położnych: U progu życia, czyli jak naprawdę pracują polskie położne, napisany przez Paulinę Wójtowicz. Miałam okazję udzielić krótkiego wywiadu właśnie do niego.

Mam nadzieję, że kobiety będą czuły się zaopiekowane przez położne i dzięki temu docenią nas 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.