Karmienie piersią

9 gwiazd, które wybrały karmienie piersią

Wokół sposobu karmienia noworodka/niemowlęcia trwają zażarte dyskusje. Są kobiety, które ze wszystkich sił chcą karmić piersią i przychodzi im to naturalnie, jakby się urodziły z tą umiejętnością. Inne muszą powalczyć o karmienie piersią…

W tym przypadku świat nauk medycznych jest czarno-biały – karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia dziecka w trakcie przynajmniej pierwszych 6 miesięcy. To, gdzie leży granica do kiedy zaleca się karmić naturalnie jest zależna od instytucji wydającej ekspertyzę, zazwyczaj jest to rok (Amerykańska Akademia Pediatrii), czasami 2 lata (Światowa Organizacja Zdrowia)… Choć górnej granicy nikt tak na prawdę nie ustalił. I są „mamy-weteranki”, karmiące kilka lat…

Chciałam dzisiaj przedstawić Wam 9 gwiazd, które karmią piersią. Robią zdjęcia i śmiało publikują na Instagramie bądź innym portalu społecznościowym.

Dzięki takiemu zachowaniu najzwyczajniej w świecie promują karmienie piersią, pokazują że ich dziecko towarzyszy im też w pracy… Zdarza się ze karmią w domowym zaciszu, albo na ławce w parku…

Poznaj gwiazdy, znane mamy, które karmią piersią:

Na początek dwa piękne zdjęcia naszych polskich znanych mam. Jedno ze zdjęć zostało wykonane na potrzeby kampanii  społecznej „Projekt test – Pokolenie Minus”.

 

Kolejne gwiazdy, to zagraniczne mamy karmiące piersią:

 

 

 

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.