Inne Osobiste

Czytelnicy blog zapytajpolozna 2013

Dziś zakończyłam zbieranie ankiet.

Dziękuję 411 osobom, które udzieliły odpowiedzi. Kilkanaście osób pokusiło się, żeby do mnie napisać. Były to niezwykłe wiadomości, bardzo ciepłe, motywujące!

Poniżej przedstawię Wam wyniki ankiety oraz moje refleksje.

Pierwsze pytanie jakie zadałam brzmiało „Kim jesteś?”. Głównie czytają mnie Panie. Byłam niezwykle ciekawa czy czytają mnie tatusiowie. Okazało się, że 3 Panów zagląda na bloga. Bardzo mnie, to cieszy i mam nadzieję, że z czasem przybędzie Panów!


Następnie ile macie lat? Większość z Was mieści się w przedziale wiekowym 20-30 lat, jest Was aż 67%!
Jesteście głównie z miasta.
Mam nadzieję, że osób z mniejszych miejscowości z czasem przybędzie.


Aż 60% z pośród Was jest w ciąży bądź partnerka jest w ciąży!


Zapytałam o Wasz zawód. W sumie aktywność zawodową 😉 Okazało się, że 161 osób przebywa na zwolnieniu lekarskim. Pewnie ma to związek z byciem w ciąży. Dziś inaczej zadałabym, to pytanie 😉

Pytanie „Które tematy interesują Cię najbardziej?” było dla mnie bardzo ważne. Patrząc po odpowiedziach wydaje mi się, że tworzę adekwatne posty do Waszych potrzeb i oczekiwań.


Zapytałam od jak dawna czytasz mojego bloga. Jestem w szoku, że aż 4 osoby od początku istnienia, a 37 osób od ponad roku! 🙂 Wszyscy, którzy czytają mnie krócej  mam nadzieję, że zostaną wiernymi czytelnikami bloga.

Zapytałam o  częstotliwość czytania blog.zapytajpolozna.pl i jestem mile zaskoczona, że aż 64 osoby zaglądają tu codziennie! 🙂


Zapytałam Was czego na blogu.zapytajpolozna.pl powinno być więcej.
Zaskoczyło mnie, że chcecie:

  • Testów i opinii o produktach dla mam. Teraz tylko patrzeć jak posypią się propozycje produktów do przetestowania 😉 Powiem Wam, że to fajny pomysł. Poza tym mam kilka ulubionych produktów, które chętnie polecam!
  • Więcej porad, to zrozumiałe w końcu to blog zapytaj położną 🙂
  • Rozmów ze specjalistami. Mam już kilka rozmów przeprowadzonych i będę kontynuować prowadzenie tego działu na blogu.  Dlatego w prawym menu pojawi się nowe pole: Rozmowy! Bardzo mnie to cieszy! 🙂

Zaskoczyło mnie, że tylko 34 osoby, chcą wątki osobiste. Choć pod wpisem z urlopu pojawiły się z Waszej strony komentarze, że takich notek powinno być więcej 😉 Natomiast będę uparcie recenzowała książki i pisała o filmach, które mnie poruszą.

Zapytałam Was jak oceniacie blog zapytajpolozna.pl. Większość z Was oceniła mnie bardzo pozytywnie. Dziękuję!
Dostałam też kilka 2 i 3. Znaczy, że są osoby, które mają WYSOKIE wymagania, a ja powinnam dać z siebie więcej. Postaram się poprawić oceny u tych osób. 😉


Zapytałam skąd znaleźliście blog.zapytajpolozna.pl większość z Was z wyszukiwarek i portalu zapytajpolozna.pl  🙂


Wygląd bloga Wam się podoba! Cieszę się!


Dziękuję za poświęcenie czasu i wypełnienie ankiety.

Postaram się spełnić Wasze oczekiwania dotyczące bloga. 🙂

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia

P.S. Ankieta mogłaby być lepsza, w opcji other myślałam, że możecie wpisać swoje zdanie. Niestety tego nie sprawdziłam. Jak to mówią nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Stąd następnym razem ankieta będzie lepsza! 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.