Macierzyństwo Trudne tematy

Jakie jest macierzyństwo bez lukru? – poznaj historie mam

Ten wpis chodził za mną od zeszłego roku, to wtedy wzięłam udział w Forum Przedsiębiorczych Mam. Los jest przekorny i w tym roku, to ja wystąpię ze swoją prelekcją. Bardzo tym faktem się stresuję a zarazem bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu jako prelegent. W zeszłym roku Forum Przedsiębiorczych Kobiet było przepełnione niesamowitą energię! Z resztą trafiłam tam z polecenia koleżanki (czyli poprzednia edycja była równie wspaniała). 🙂 Na zeszłorocznym Forum spotkałam znajome osoby, nawiązałam nowe znajomości, które trwają do dziś. Usłyszałam osoby, których wcześniej nie znałam, a które skradły moje serce. „Duduś dbaj o siebie!” przywołuje bardzo często i jestem wdzięczna, że Marta podzieliła się zdaniem swojej babci z szerszą publicznością. Jej historia jak i opowieści innych mam przywołuje sobie w myślach w zależności od sytuacji.

Dziś chciałam Cię zaprosić do przesłuchania tamtych prelekcji. Poznasz dzięki tym opowieściom smak macierzyństwa, czy zawsze jest słodki, co robić gdy staje się gorzki? Jak sobie pomóc? Tutaj z pomocą przychodzą Magda Macyszyn i Michalina Gajewska.

O Marcie Iwanowska- Polkowska wspomniałam we wstępie, a jej prelekcja dotyczyła pytania: „Śmiać się czy płakać?”

Pani Swojego Czasu czyli Ola Budzyńska z kolei skradła moje serce swoim wystąpieniem, które zmieniło moje spojrzenie na zarządzanie czasem:

 

Koniecznie dajcie znać, która prelekcja skradła Wasze serca.

Dobrej nocy.

P.S.: Przepraszam jeśli napisałam bez składnie, ten wpis jest bez korekty.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.