Kampanie społeczne

Mama ma dość!

Mamy kolejną kampanię społeczną. Tym razem dotyczy stereotypu „Mama ma”… Do tego zwyczajowego zwrotu twórcy dodali słówko „dość”! Bo czy dzisiejsza kobieta, to ta sama kobieta, która zajmowała się wychowywaniem dzieci i domem?

Kampania rozpoczęła się 19 kwietnia autorem jej jest Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich i Ministerstwo Pracy i Polityki, a dotyczy godzenia życia rodzinnego z pracą. Mężczyźni mogą kobietom pomóc w powrocie do pracy odciążając je z domowych obowiązków 🙂 rodzinnych i zawodowych kobiet oraz mężczyzn, i aktywizacji społeczno-ekonomicznej kobiet.

Jak oceniacie taką kampanię?
Spoty z kampanii „Mama ma” do obejrzenia po kliknięciu w poniższy link:
www.kampaniespoleczne.pl/kampanie,2266,mama_ma_dosyc

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

1 Komentarz

 • Odpowiedź
  Jo S.
  22-05-2012 o 07:59

  O elastycznych godzinach pracy mogą w Polsce pomarzyć nieliczne kobiety-matki.
  Kolejna kampania społeczna powinna być skierowana do pracodawców i powinna ich uświadomić, że elastyczne godziny pracy, praca w niepełnym wymiarze godzin i praca zdalna to norma, a nie wyjątek.

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.