Kampanie społeczne

Od Ciebie zależy czy wychowasz orła czy nielota

Od urodzenia dziecka spędzasz z nim całe dnie. Z czasem jak rośnie dziecko skracają się dni w godziny, minuty. Wtedy masz szansę spędzić z nim wspólnie śniadanie, wyszykować do żłobka, przedszkola czy szkoły, a po powrocie pobawić się z nim, wykąpać i położyć spać. W ciągu dnia komunikujesz dziecku, to jak je widzisz. Później gdy wyfrunie okaże się czym nasiąknęło… Stanie się orłem bądź nielotem. Wierzę, że chcesz by Twoje dziecko było orłem, więc zadbaj o to w jaki sposób do niego mówisz.

Nie wierzysz mi, że to takie ważne?

NielotCzyOrzeł

Zapraszam do obejrzenia spotu Fundacji Rodzice Przyszłości: „Kiedyś Twoje dziecko rozwinie skrzydła, od Ciebie zależy czy będzie latać.”

Więcej o kampanii na stronie Fundacji. Na stronie znajdziesz też test. Myślę, że warto go wykonać.

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

1 Komentarz

 • Odpowiedź
  diabelnieanielska
  06-08-2015 o 16:34

  Bardzo mądry spot 🙂 Oby tylko trafił to ludzkich głów 🙂

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.