Inne Osobiste

Podsumowanie 2014 roku

Tworzycie listy rzeczy, które chcecie zrobić w nowym roku i później zamykacie je na rok, by później podsumować, co udało się zrobić?

Styczeń rozpoczął się emocjonująco:

Odbyła się gala rozdania nagród “Super Produkt Mam Dziecko 2013”. Było to niezwykłe doświadczenie. Dzienniczek Karmienia Maluszka zdobył nagrodę przyznaną przez czytelników. Niezwykłe emocje, pierwszy raz odbierałam nagrodę na tak dużej scenie! Musiałam coś powiedzieć, ale z wrażeń już nie pamiętam, co to było – byłam taka szczęśliwa! Pamiętam oślepiającą jasność, która biła w oczy. Dzięki temu nie widziałam licznej widowni i łatwiej było przełamać tremę. Ogromnie cieszę się, że Dzienniczek Karmienia Maluszka zbiera tak dobre recenzje.


Kolejnym emocjonującym doświadczeniem w tym miesiącu było ukazanie się książki “Położna. 3550 cudów narodzin” Jeannette Kalyta pod naszym patronatem zapytajpolozna.pl. Towarzyszyła mi ogromna radość. Dzięki niej poznałam osobiście Jeannette i przeprowadziłam z nią wywiad, który możecie przeczytać tutaj.

Maj

W tym miesiącu po raz pierwszy byłam w radio, dokładnie radio Bajka, i rozmawiałam o kampanii Po prostu położna .  Niezwykłe doświadczenie. Byłam na żywo, ciężko powiedzieć mi jak wypadłam. Natomiast bardzo się cieszę, że mogłam opowiedzieć o akcji społecznej Po prostu położna.

Czerwiec

Zaczęłam przygodę z bieganiem. Biegałam wg treningu biegacza. Cudownie jest wpaść w rytm. Wybija konkretna godzina, zakładasz strój, buty i biegniesz! Od nowego roku wracam do regularnego biegania.

Wrzesień

Miałam przyjemność przed publikacją przeczytać całą książkę “Księga ciąży”, ponieważ byłam konsultantem merytorycznym. Niezwykłe doświadczenie. Czytałam, co nieco sugerowałam do zmiany. Coś wspaniałego, choć pracochłonnego i wyczerpującego, bo to czytanie na czas. Ze świadomością, że ktoś czeka na sugestie bądź zielone światło.

 

Październik- Listopad

Podróż życia i spełnienie marzeń. Wyjazd do USA. Krótka relacja tutaj.

Grudzień

Czas podsumowania roku i planowania nowych wyzwań.

Życzę w Nowym Roku zdrowia, bo jest najważniejsze, spełnienia, bo wtedy będziecie szczęśliwi, radowania się dniem codziennym i spełnienia marzeń.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.