Różności

Rodzicu ułatw sobie zakupy!

Podsyłacie mi różne linki. Ostatnio od Tomka otrzymałam wiadomość o ciekawym miejscu skierowanym do rodziców. Pomyślałam, że warto podzielić się z Tobą tym odkryciem.

Mianowicie w erze gonienia czasu, to narodziny dziecka sprowadzają na chwilę rodzinę do pewnej rutyny: przewijanie, karmienie i spanie (snem przerywanym). Zaczynają rodzice odkrywać jak ekonomicznie wykorzystać czas, gdy maluszek śpi… Niektórzy starają się mimo wszystko zabierać maluszka wszędzie. ŁĄCZNIE Z CENTRUM HANDLOWYM…

Drogi rodzicu… Proszę nie zabieraj na spacer swojego maluszka do Galerii czy Centrum Handlowego… Często widuję rodziców wiozących swoje pociechy w foteliku, szybciej zgrabniej… Kochani ja to rozumiem… ale spójrz w górę. Maluszek dostaje „po oczach” tysiącem światełek… Mnóstwo ludzi mijacie, poza tym takie miejsca to też skupisko zarazków… Po takim pobycie w Centrum Handlowym maluszek może być rozdrażniony, płaczliwy jest to objaw tzw. przestymulowania układu nerwowego. Za dużo bodźców na jeden raz.

Niech jeden z rodziców zostanie w domku z maluszkiem… Drugi niech ogarnie zakupy… bądź poproś babcie, dziadka, sąsiadkę o 2godzinki opieki nad maluszkiem…
Zaraz ktoś napisze, ale nie zawsze można… Zgoda… Wtedy zróbcie szybko zakupy i myk do domu…Możecie też zadbać o komfort maluszka np. nosząc go w chuście w trakcie wizyty w Centrum Handlowym.

Pomyśl… A gdyby było miejsce, w którym zaznaczasz wiek dziecka, wybierasz jego ulubione produkty, rozmiar pieluszek… i wybierasz częstotliwość zakupów… Zamówione towary pojawiają się u Ciebie np. dwa razy w miesiącu… Nie musisz o nich pamiętać… A rozmiar pieluszek zmieni się automatycznie…

Brzmi jak historia z bajki?

Otóż nie… Tomek podesłał mi adres takiego miejsca w internecie. Nazywa się KindiBox. Zaznaczasz kiedy urodził się maluszek, ile zjada obiadków ze słoiczka, jakie chusteczki nawilżone używa, jakie mleko modyfikowane pije. Możesz też skomponować własne produkty, którym chcesz nadać subskrypcję. Oznacza, to, że np. co 2 tygodnie przyjdzie do Ciebie paczka.


Pomyśl jaka oszczędność jest dla Twojej rodziny, zakupy dla maluszka z automatu prosto do Twojego domu 🙂

Zespół KindiBox pomyślał też, żeby Ci zobrazować ile kilogramów mniej będziesz dźwigać:

W zależności od pakietu to jest mniej o 6,85 kg bądź 13,98 kg w zależności od produktów zamawianych.

Mnie zakupy do domu przekonują. A Ciebie?

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

7 komentarzy

 • Odpowiedź
  Violianka
  07-08-2013 o 10:27

  Ja kupiłam pieluszki raz i mam już na cały okres pieluchowania. Żadne tam pampersy – wielorazówki polecam!

 • Odpowiedź
  anna cv szablony team
  08-08-2013 o 11:28

  Muszę skorzystać z tego – to idealne rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Pieluchy są w dobrych cenach.

 • Odpowiedź
  yoma
  15-08-2013 o 10:38

  Pani Kasiu, szacun. Wreszcie ktoś napisał, żeby nie włóczyć tych nieszczęsnych dzieciaków po centrach handlowych.

 • Odpowiedź
  kinia
  29-09-2013 o 08:58

  Dla mnie bomba, bardzo fajny serwis! Właśnie przyszła paczka, dziękuję za świetne polecenie.

 • Odpowiedź
  Asia
  10-03-2014 o 22:41

  Przed chwilą przeczytałam artykuł i byłam zaintrygowana proponowanym serwisem, ale niestety chyba już ten sklep internetowy (swoją drogą bardzo oryginalny) już nie istnieje…

  • Odpowiedź
   Położna Kasia
   12-03-2014 o 10:35

   Asiu pokazywałam ostatnio sklep znajomym i okazało się, że link nie działa. Myślałam, że to chwilowy problem.
   Niestety okazuje się, że sklep nie istnieje.

 • Odpowiedź
  Iza
  04-10-2014 o 11:16

  Niestety to chyba prawda- sklep nie istnieje a szkoda. Ale… chociaż by tesco oferuje że dowiezie zakupy do domu:) liste zakupów wysyłasz przez internet i gotowe:)

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.