Różności

Wywiad z Anią Przybylską o macierzyństwie w Vivie

Bardzo lubię Anię Przybylską. Także nie obiektywnie polecam wywiad z nią 🙂

Opowiada w nim o macierzyństwie. O tym jak: „Planowałam, że następne dziecko urodzę około czterdziestki. Takie „kryzysowe”, które pojawia się, gdy rodzice są trochę ze sobą znużeni.”

A Wasze pociechy w jakim momencie małżeństwa/partnerstwa pojawiły się?

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

 • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

 • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

 • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

 • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

 • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

1 Komentarz

 • Odpowiedź
  paula
  02-01-2012 o 11:22

  Po pierwsze MATKA! Bardzo podoba mi się tytuł. To tak jak u mnie, po pierwsze jestem MATKĄ dwójki cudownych chłopców, a w przyszłości pewnie trójki 🙂

 • Napisz komentarz

  Zapraszam
  na darmowy kurs!

  Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

  Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

  P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.