Niepłodność

Posłuchaj rozmowy z rodzicami pierwszego dziecka z In Vitro

Ostatnio wybuchła medialna burza wokół In Vitro. Myślę, że niezależnie od tego jakie jest Twoje zdanie na ten temat, to posłuchaj rozmowy rodziców pierwszego dziecka poczętego tą metodą. Jeśli masz opory, to najpierw zobacz bardzo dobry materiał pt. „Bój o dziecko zakończony decyzją o in vitro”.

Państwo Maria Bąk-Ziółkowska i Adam Ziółkowski w 1986 rok zostali szczęśliwymi ludzi. Dzięki metodzie In Vitro Pani Maria spodziewała się dziecka. Był to bardzo trudny okres w jej życiu: z jednej strony ogromna radość z drugiej strony obawa. Cały okres ciąży musiała leżeć. W 1987 roku przyszła na świat ich wspaniała córka Agnieszka. Dziś bardzo się udziela w mediach i zabiera głos w kwestii In Vitro.

– Próbowaliśmy wszystkiego. To była nowa metoda, którą odbieraliśmy jak dar boży – mówią rodzice pierwszego polskiego dziecka poczętego dzięki in vitro.

Maria Bąk-Ziółkowska i Adam Ziółkowski cały wywiad do przeczytania w Tygodniku Powszechnym

Posłuchaj rozmowy z rodzicami pierwszego dziecka z In Vitro:

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Zachęcam Ciebie do dzielenia się własnym doświadczeniem w komentarzu. Często dzięki jednemu komentarzowi powstaje wartościowa dyskusja. A ja z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej, udostępnij wpis innym potencjalnie zainteresowanym 🙂

  • Znajdziesz mnie na Facebook’u ZapytajPoloznaPL

  • Koniecznie odwiedź mnie na Instagramie nick polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie też z prywatnej strony.

  • Lubisz YouTube? Od jakiegoś czasu staram się regularnie publikować nowe filmy 🙂
    Zajrzyj tutaj.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.