Różności

SHARE WEEK 2016 czyli autorzy polecają autorów

Andrzej Tucholski stworzył konkurs, w którym to blogerzy polecają innych autorów 🙂

Zasady:

  1. Bloger we wpisie publikuje listą 3 blogów, które czyta.
  2. Bloger wypełnia ankietę, która ląduje u Andrzeja.

Proste 🙂

Poniżej zdradzam, które blogi ostatnio czytam i gorąco polecam:

towsrodku
www.towsrodku.pl – blog Ani, która mnie zaintrygowała na Instagramie pięknymi zdjęciami. Później okazało się, że też jest położną, tworzy mądre teksty. Ostatnio skupiła się na pisaniu bardzo dobrych merytorycznie wpisach o niepłodności. Blog skierowany jest do osób, które planują dziecka, ale też do ich bliskich. Znajdą wpisy o tym co dzieje się w głowie osoby niepłodnej, jak jej pomóc i pozwoli zrozumieć niektóre nietypowe zachowania np. unikanie kobiet w ciąży czy dzieci.

wyrwane-z-kontekstu

 

www.wyrwanezkontekstu.pl – blog Joanny, który czytałam od przypadku do przypadku. Zauważając, że pojawiam się na nim coraz częściej. Lubię przemyślenia Joanny i cieszę się, że zdobyła zasłużoną nagrodę Blog Roku w kategorii Publicystyka

juliarozumek

www.juliarozumek.pl – blog Julii, wypełniony jest pięknymi zdjęciami. Cudownymi przemyśleniami. Uwielbiam go przeglądać i oglądać filmiki. Można powiedzieć, że jest o uważności, życiu tu i teraz. Cieszeniu się z każdej chwili. Celebrowaniu życia rodzinnego.

Jeśli tworzysz bloga, możesz polecić w nim co najmniej 3 ulubione blogi 🙂
Żeby Twój głos się liczył w zestawieniu oprócz publikacji wpisu trzeba wypełnić ankietę, którą znajdziecie na stronie Andrzeja.

Polecam 🙂

Dziękuję Ci za przeczytanie wpisu:

  • Mój wpis będzie bogatszy jeśli napiszesz komentarz. Dołączysz do dyskusji. Z radością poznam Twój punkt widzenia.

  • Podaj dalej czyli podziel się wiedzą z innymi dzięki przesłaniu linku do wpisu, zamieszczeniu go na grupie bądź podzieleniu się na Instagramie czy Facebooku.

  • Chcesz więcej? Zachęcam do polubienia na Facebook’u https://www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL/.

  • Chcesz jeszcze więcej? Moim ukochanym miejscem w sieci jest Instagram https://www.instagram.com/polozna_kasia/ polozna_kasia tam dziele się swoją wiedzą w postaci ktrótkich InstaStories oraz w postach. Poznasz mnie tam z zupełnie prywatnej strony.

  • Raczkującym miejscem jest YouTube https://www.youtube.com/channel/UC3rmaam0tObVrswe2belzHQ?view_as=subscriber. Jeśli staniesz się subskrybentem mojego kanału to o nowych filmikach dowiesz się od razu.

Wybrane dla Ciebie

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapraszam
na darmowy kurs!

Jestem położną i kurs stworzyłam z myślą o Tobie, przyszła mamo, żeby być Twoim przewodnikiem po narodzinach, karmieniu piersią i macierzyństwie.

Kasia Płaza-Piekarzewska — Położna

P.S. W każdej chwili możesz wypisać się z kursu.